JAVNA DELA

Trenutno berete:
JAVNA DELA

Ja, mogoče sem zato izpadla iz igre za OŠ (ker nisem iz njihove občine), čaka me pa razgovor na ljudski univerzi.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

naty26, hvala ;) Itak, da se bom potrudila že na prvem razgovoru. Joj, kako bi bila vesela, če bi mi uspelo! Kar nov svet bi se zame odprl!

LucijaD, sej to je problem, ker sem iz druge (sicer sosednje) občine, ampak tu v naši ni nič JD. Če pa obstaja kakšen dogovor, pa ne bi vedela.
Ko sem jaz imela prakso na šoli,je bila kandidatka tudi iz sosednje občine.
 
Zdravo. Potrebujemo pomoč. Če dobiš napotnico iz strani Zavoda za zaposlovanje, da te napotijo na prosto delovno mesto v šoli. Kako se je treba lotiti zadeve? Kaj to elektronsko pošto samo posredujem na šolo, ali napišem prošnjo in v njen zapišem, da so me napotili iz zavoda....?
 
Neseš na razgovor in to je to. Vsaj tako je bilo pri meni. Dobila sem napotnico z uro razgovora in nesla s sabo.
 
Neseš na razgovor in to je to. Vsaj tako je bilo pri meni. Dobila sem napotnico z uro razgovora in nesla s sabo.
Jaz zaenkrat nisem dobila nobene ure. Dobila sem le napotnico, da me napotijo na prosto delovno mesto. To napotnico sem priložila kot prilogo, napisala prošnjo, življenjepis itd. in poslala na šolo. Sedaj pa lahko samo čakam, če me bodo poklicali na razgovor....
 
Zanimivo. No, potem imaš situacijo rešeno. Take stvari je najbolje vprašati svetovalko.
 
Tudi jaz, vsakič.
Trenutno je na telefon ne morem dobiti,sem ji pa pisala.V meilu mi pise,da naj vlogo in zivljenjepis posljem po posti.Nic ne pise,da ze imam kak izgovor.Prosto delovno mesto je bilo objavljeno danes...Bom vidla,kaj mi bo odpisala,ko bo...
 
Jaz sem dobila še drugo napotnico, oba razgovora imam jutri (nekak mi tole ni najbolj jasno, dobro, da nista ob isti uri). Na vsaki sta navedena datum in ura razgovora.
 
Trenutno je na telefon ne morem dobiti,sem ji pa pisala.V meilu mi pise,da naj vlogo in zivljenjepis posljem po posti.Nic ne pise,da ze imam kak izgovor.Prosto delovno mesto je bilo objavljeno danes...Bom vidla,kaj mi bo odpisala,ko bo...

Kje pa je bilo objavljeno? Ker JD niso objavljena, pač pa te napoti zavod. Mogoče torej ne gre za JD, ampak za redno delo.
 
Če dobiš napotnico za JD bi skoraj morala biti navedena ura, kot je omenila Frucka JD niso objavljena kot prosta delovna mesta.
 
Ne,gre za projektno delovno mesto. In na ZRSZ,kjer ke objavljeno pise tudi,da so lahko napoteni kandidati iz evidence zavoda...Zato sem jaz na solo poslala,da vedo,da sem na zavodu,sej mi je tako pisalo v meilu.Ali to napotnico poslje svetovalka?
Če dobiš napotnico za JD bi skoraj morala biti navedena ura, kot je omenila Frucka JD niso objavljena kot prosta delovna mesta.
 
Za javna dela,pa se osebno nisem dobila nobenega razgovora.Sem pa govorila z ravnateljico in ni dobila se nobene pogodbe iz zavoda.
Ne,gre za projektno delovno mesto. In na ZRSZ,kjer ke objavljeno pise tudi,da so lahko napoteni kandidati iz evidence zavoda...Zato sem jaz na solo poslala,da vedo,da sem na zavodu,sej mi je tako pisalo v meilu.Ali to napotnico poslje svetovalka?
 
Ajaaaa, to pa je drugo, ja. Gre pa za ta razpis ministrstva.

Mislim, da dobiš neko napotnico iz zavoda, če se ne motim. Nimam pa izkušenj s tem.
 
Predvidevam, da greš na šolo na razgovor (če izpolnjuješ pogoje - starost do 29 let + brez strokovca), ampak se pa potem na razpis prijavi šola in če je izbrana, dobiš zaposlitev. Preberi si razpis (in temo tu na forumu), v njem bi moralo biti razloženo, kaj in kako.
 
juhu!!!1 Prvi korak je storjen, podpisan nov zaposlitveni načrt. Sedaj pa čakat klic iz Zavoda, da podpišem pogodbo, potem pa lahko nadaljujem :)

kako ostale-i? Kaj sreče?
 
Nazadnje urejeno:
juhu!!!1 Prvi korak je storjen, podpisan nov zaposlitveni načrt. Sedaj pa čakat klic iz Zavoda, da podpišem pogodbo, potem pa lahko nadaljujem :)

kako ostale-i? Kaj sreče?

Še vedno nič. Je "tvoja" šola dobila odobreno? "Moja" ni dobila in ne vem kaj naj sedaj naredim, da bi kje drugje dobila delo prek JD, da izkoristim še te 4 mesece, koliko mi manjka do 1 leta...
 
Še vedno nič. Je "tvoja" šola dobila odobreno? "Moja" ni dobila in ne vem kaj naj sedaj naredim, da bi kje drugje dobila delo prek JD, da izkoristim še te 4 mesece, koliko mi manjka do 1 leta...

Ja moja šola je dobila odobreno!

Poglej, kdo je še kaj dobil v občini in se poskusi dogovoriti in svetovalki malo omeni, da te pošlje na kakšen razgovor...držim pesti!
 
Super LucijaD! Čestitke!

Pri meni še nič. In najverjetneje tudi nič ne bo.
Je bila tvoja šola na seznamu ali so dobili šele sedaj pošto, da so dobili?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zavod RS za šolstvo organizira javno razpravo o posodobljenih Programskih smernicah svetovalnega...
Odgovori
0
Ogledi
18
  • Članek
Na spletni strani NAKVIS so objavili javno evidenco sprememb študijskih programov (xlsx). Vir...
Odgovori
0
Ogledi
102
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
207
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
302
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
320
  • Članek
Na spletni strani Visokošolskega sindikata Slovenije so 15. 10. 2023 objavili Javno izjava...
Odgovori
0
Ogledi
252
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
276

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu