Izvajanje strokovnega izpita med božično novoletnimi prazniki

Trenutno berete:
Izvajanje strokovnega izpita med božično novoletnimi prazniki

Pridružen
3. avg 2013
Prispevki
1
Pozdravljeni,
zanima me, ali kdo slucajno ve do kdaj bodo letos potekali strokovni izpiti oz. ce bodo strokovni izpiti potekali med prazniki...torej od 25.12 dalje..ali se bodo izvajali naprej v mesecu januarju prihodnje leto?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni!

Zanima me podobno vprasanje, ce je tudi letos tako, da ni zagovorov med (novoletnimi) pocitnicami oziroma prazniki? Kdaj se naceloma zacnejo zagovori v mesecu januarju? Takoj prvi teden? Kaksne so vase izkusnje?

Najlepsa hvala za odgovor in lep0 pozdravljeni!
 
Kolikor vem, strokovni potekajo samo še ta teden, nadaljujejo se po praznikih. Sem pa vprašala na ministrstvu, kdaj približno bi se naj začeli strokovni izpiti po novem letu - predvidoma od 5. januarja naprej, ni pa še čisto ziher.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 22. 12. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
163
  • Članek
Po petkovem prvem šolskem dnevu se pouk v šolah začenja zares. Šolstvo poleg težav, ki so jih na...
Odgovori
0
Ogledi
763
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
476
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
778
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
218
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
478
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
332

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu