Eurydice Slovenija Izšel je nov katalog spletnih tečajev EPALE

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Izšel je nov katalog spletnih tečajev EPALE

EPALE je med svoje vsebine umestil novo rubriko – UČITE SE -, ki bo članom skupnosti pomagala pri dostopu do spletnih usposabljanj in tečajev.

Katalog spletnih tečajev omogoča dostop do spletnega usposabljanja in priložnosti za pridobitev certifikatov za strokovnjake izobraževanja odraslih, ki želijo izboljšati svojo raven strokovnega znanja. Izbrali so takšne tečaje, ki so na voljo na priznanih in zanesljivih spletnih platformah uglednih institucij.

Vir in več informacij: EPALE, 12. 4. 2022

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Izšel je drugi zvezek knjige ATHENA Research Book, ki prikazuje raziskovalne potenciale evropske...
Odgovori
0
Ogledi
79
  • Članek
Inspiring ERA! je nov mednarodni projekt v okviru programa Obzorje Evropa, ki bo podpiral in...
Odgovori
0
Ogledi
161
  • Članek
V petek, 1. decembra 2023, so na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem (UP PEF) potekali...
Odgovori
0
Ogledi
194
  • Članek
V Južni Koreji so sprejeli zakon za boljšo zaščito učiteljev pred zlonamernimi pritožbami...
Odgovori
0
Ogledi
573
  • Vprašanje
Po novem pravilniku napredovanja me zanima, ali se mi šteje delovna doba, ko sem v šoli...
Odgovori
0
Ogledi
1.090
  • Članek
9. 5. 2023 se je uradno začelo Evropsko leto spretnosti, s katerim želi Evropska komisija...
Odgovori
0
Ogledi
177
  • Članek
Vabljeni k ogledu spletnega iskalnika platforme ESEP/eTwinning, kjer lahko najdete različne...
Odgovori
0
Ogledi
134

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu