Izraba dopusta

Trenutno berete:
Izraba dopusta

Pridružen
19. sep 2011
Prispevki
268
Področje
  1. Osnovna šola
Danes mi je ravnateljica povedala, da je prejela okrožnico z ministrstva za izrabo dopusta. Seveda se mi ne piše dobro in me zanima, če kdo ima to besedilo, ker bi se rada prepričala na lastne oči? Na spletni strani ministrstva, seveda niso ažurni z okrožnicami in jih je zelo malo objavljenih. Bila bi zelo vesela, če bi lahko tudi sama prebrala to besedilo...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Piše, da se bo plačalo nadomestilo dopusta samo tistim, ki so dalj časa odsotni na bolniški ali na porodniški. Vsi, ki smo za določen čas, seveda odpademo. Čeprav je to ravno v nasprotju z zakonom ZDR 1, kjer piše, da se nam mora omogočiti izrabo, drugače dobimo nadomestilo za neizrabljen dopust. Če so res dali tako okrožnico ven, je to ponovno zategovanje pasu v šolstvu, ampak predvsem tistih, ki so zaposleni za določen čas...upam, da se obrne v mojo korist in bom še toliko časa tam, da poskusim izkoristit še dopust :)
 
Hvala. Sem gledala in ni nič pametnega, ker je vse staro. Upajmo na najboljše :D
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu