BANJAC - izpraševalec (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
BANJAC - izpraševalec (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Zelo prijazen in pomaga, če se zatakne.
1. Javnost ocenjevanja
2. Strokovn organi šole. Svet šole.
3. Šolski red.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

1. Organi šole. Opiši naloge sveta šole.
2. Avtonomija šolskega prostora.
3. Javnost ocenjevanja.

Želi natančne odgovore, sicer pa prijazen, pomaga.
 
Prijazen gospod in pomaga.

Organi šole in strokovni organi.
Naloge učiteljskega zbora.
Ugovor na oceno.
 
opravljala strok. izpit kot specialna pedagoginja
- imenovanje ravnatelja
- otroci s pp (nastet)
- programi vzgoje in izobrazevanja za opp
- naloge svetovalne sluzbe
 
Danes uspešno zagovarjal. Gospod je zares prijazen in ima zabavne komentarje pred izpitom. Vprašanja so bila sledeča: naštej vse organe v OŠ, delovna obveza učiteljev, diferenciacija pri pouku.
 
Tudi meni je uspelo, zabaven, prijazen gospod!
Moja vprašanja:
- najprej je navedel OS v kateri poucujem, in me vprašal ali jo poznam ali imamo svet sole, sestava in naloge. Vmes sem se zmotila in rekla, da ima mandat 5 let, pa mi je kar s prsti pokazal 4.
- program OŠ. Vmes sem nastela se solo v naravi, podvprasanje, ali lahko sola organizira 18 SVN, kdo financira, ali je obvezna, kaj tisti, ki se ne zelijo vkljuciti, kaj pa iz social. ogroz. obmocja...
- kako ucitelji zagotovijo javnost ocenjevanja..

V primeru, da kaj ne znas tocno nasteti, ti skoraj polozi besedo na jezik.
 
16. 5. 2017; vprašanja iz zakonodaje (Banjac - predsednik komisije, prijazen, simpatičen gospod, ki te na začetku nagovori s spodbudnimi besedami, saj najbrž ve, da smo vsi bolj ali manj živčni)

1. Naštej organe/strokovne organe šole
2. Svet šole (kdo ga sestavlja, kako odloča, pristojnosti)
3. Delovna in učna obveznost učitelja
 
Prijazen gospod pomaga ce se zatakne, išče znanje :)
1. Organi šole, kateri so strokovni? Svet šole - kdo ga sestavlja, njegove naloge.
2. Ugovor na oceno.
3. Delovna in učna obveznost učitelja. Koliko in kaj zajema?
 
Banjac:
Vzgojno delovanje šole. Vzgojni načrt. Naloge svetovalne službe. Program VIZ za otroke s posebnimi potrebami. Skupine otrok s posebnimi potrebami.
 
- Organi javnih šol (našteti strokovne organe in podrobneje opisati učiteljski zbor)

- Opisati predmetnik (tudi fleksibilni predmetnik) in učni načrt

- Javnost ocenjevanja
 
Živko Banjac

1. Vzgojni načrt šole
2. Otroci s posebnimi potrebami + programi
3. Šolska svetovalna služba

Po poklicu sem inkluzivna pedagoginja zato sem verjetno dobila temu primerna vprašanja.
 
11. 7. 2017

- Osnovnošolsko izobraževanje
- Vpis v 1. razred
 
Živko Banjac, 26. 9. 2017

1. Naloge šolske svetovalne službe + kdo je lahko svetovalni delavec
2. Vzgojno delovanje šole (VN)
3. Skupine otrok s posebnimi potrebami
4. Programi VIZ za otroke s posebnimi potrebami

Zelo prijeten gospod, doda zraven še kakšno šalo, sprosti vzdušje. Pri vprašanjih kar pusti, da poveš, kar veš in če vidi, da tekoče znaš, nič ne sprašuje dalje.
 
Pozdravljeni!

Šolsko zakonodajo me je izpraševal gospod Živko Banjac. Tukaj je seznam vprašanj:

1.) strokovni organi šole, kaj je to programski učiteljski zbor, obstaja ta organ na vaši šoli,
2.) pristojnosti sveta zavoda,
3.) diferenciacija pouka, normativ za manjšo učno skupino.
4.) delovna in učna obveznost učitelja.

Gospod je prijazen, išče znanje, zato kar pogumno - uspelo vam bo! ;)
 
Gospod Banjac je bil v komisiji, ko sem en teden nazaj opravljala strokovni izpit. Gospod je res super! Sproščen, nasmejan, med odgovarjanjem s teboj debatira in postavlja podvprašanja, če se kje zatakne. Resnično išče znanje.

- Cilji vzgoje in izobraževanja.
- Javnost ocenjevanja.
- Vpis v prvi razred. ( Vpraša tudi o odložitvi vpisa v 1. razred in pogoje, da lahko učenec preskoči kakšen razred.)

Veliko sreče!
 
Kot so napisali že predhodniki, prijazen gospod.
- Imenovanje ravnatelja (Če se minister ne strinja s kandidatom, kaj se zgodi? Nič, nima te pristojnosti).
- Ugovor na oceno.
- Program OŠ (obvezni in razširjeni). Ali učitelj lahko zahteva, da učenec hodi na dopolnilni pouk? Formalno ne, ker je del razširjenega programa, katerega obiskovanje je prostovoljno.
 
Super, prijazen gospod!

Moja vprašanja:
1. svet šole,
2. program OŠ,
3. kako zagotovimo javnost ocenjevanja.

Srečno!
 
Zelo prijazen, ne komplicira, sem povedala vse, kar sem vedela in me ni spraševal naprej.

Vprašanja:
1. Imenovanje ravnatelja OŠ
2. Vpis v prvi razred
3. Predmetnik in učni načrt
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
4
Ogledi
1.178
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
13
Ogledi
2.276
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: VRTEŠKA ZAKONODAJA - MISELNI VZORCI VRTEŠKE...
Odgovori
3
Ogledi
739
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- EVROPSKA ZAKONODAJA - MISELNI...
Odgovori
0
Ogledi
684
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.282
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.407
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.024

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu