izpraševalci pomočnik vzgojitelja

Trenutno berete:
izpraševalci pomočnik vzgojitelja

Pridružen
28. nov 2021
Prispevki
1
Žiujo :) jaz sem delala strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice

Moji ocenjevalci so bili:
Suzana Plementiša - zakonodaja. Vprašala me je:
- svet staršev (kdo ga sestavlja, kaj je njihova naloga, kdaj spremejo LDN vrtca, v kakšni obliki mora biti publikacija vrtca (elektroska in v fizični obliki), kaj odločajo o ravnatelju)
- koliko polnoletnih spremljevalcem mora iti zraven, če gredo izven vrtca (1), če gredo s prevozom pa dva
Prijazna gospa.

Nives Križnar - slovenščina:
- končna in nekončna ločila (našteti, povedat kdaj so tri pike končno in kdaj nekončno ločilo (če sm si prav zapomnila), kaj se da na koncu povedi - vprašaj ali piko)
- svojilni pridevniki (katero vprašalnico dam za pridevnik "slovenski", ali se napiše z veliko ali malo začetnico; kateri vprašalnik dam za besedo "Slovenčev" - čigav)
- kako se v šestem skloni sklanja ime Marko in Aco
Prijazna gospa

Mogla bi biti Laura Praprotnik, ampak jo je nadomeščal en moški - mogoče Goran?, nism si zapomnila točno, kdo - ustava:
- predsednik (vse njegove naloge itn.)
- institucije EU in opisati Evropsko komisijo (vse povedati, tudi to, da je komisija Zastopnica pogodb al nekaj takega, pa vednt, kdo je evproski komisar - Janez Lentrčič)
Je ves čas resen in je hotel, da vse povem čisto vse.

Mojo pripravo je komentirala samo izpraševalka za slovenščino, in sicer, da ji je slovnično urejena in lektorirana.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.512
Pozdravljeni, Za izpraševalce sem dobila: - predsednica-izpraševalka za predpise: dr. Silva Kos...
Odgovori
1
Ogledi
2.387
1. Ustava (izpraševlka dr. Andreja Kurent): - veje oblasi (katere, sestava, naoge) - domnevna...
Odgovori
0
Ogledi
1.614
Pa je uspelo tudi meni 💪😄 V komisiji so mi zamenjali 2 izpraševalca, kar me je kar šokiralo...
Odgovori
0
Ogledi
1.017
Predpisi - Erna Stefe: vrste programov ter kaj vse nudijo (kraksi program ne nudi hrane) kaj je...
Odgovori
0
Ogledi
1.719
Pozdravljeni, Zanimajo me splošne informacije o strokovnem izpitu. Na tem forumu se ne znajdem...
Odgovori
3
Ogledi
1.054

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu