Izpitna vprašanja - POMOČ-nujno!!!

Trenutno berete:
Izpitna vprašanja - POMOČ-nujno!!!

Pridružen
3. jan 2017
Prispevki
10
Naziv
prof. razrednega pouk
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni!
Zanima me ali bi mi znal kdo odg na naslednja vprašanja. Malo se mi mudi, saj imam strokovni izpit danes ob 15.30. Res bi vam bila hvaležna.

1.Posredni in neposredni simboli SLO
2.Katere službe delujejo v okviru vlade
3.Kako pišemo vrstne in kako svojilne pridevnike
4.Ali je materni jezik narečje?(da)....pri vprašanju je narečje lahko materni jezik? (ne, ker je neknjižni jezik)...Kaj je prav?
5.Ali sta lahko 2 delovni soboti zaporedoma v OŠ?
6.V katerem zakonu najdem normative za oddelke OŠ?
7. Dokumenti, ki jih hrani razrednik?

Hvala in upam, da mi bo kdo znal pomagat

Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Vladne službe so napisane tukaj:
Vladne službe

Neposredni simboli so Grb, zastava in himna.
Glavno mesto Ljubljana, uradni jezik in državni prazniki, še posebno dan samostojnosti in enotnosti (26. december) in dan državnosti (25. junij) so posredni narodni in državni simboli.


To je to, jaz sem se zaenkrat uspela naučit samo ta del izpita. Ostalo me še čaka.

SREČNO in poročaj vprašanja!
 
Kje najdete ta vprašanja?
1.Posredni in neposredni simboli SLO
2.Katere službe delujejo v okviru vlade
3.Kako pišemo vrstne in kako svojilne pridevnike
4.Ali je materni jezik narečje?(da)....pri vprašanju je narečje lahko materni jezik? (ne, ker je neknjižni jezik)...

jaz se učim po katalogu in tega v njem ni (katere simbole imamo že, kateri so posredni in kateri neposredni, kje ste pa to našli).
V glavnem, je izpit bil uspešen?
 
Mene pa zanima eno od vprašanj pri slovenščini in sicer
Opis postopka.

Kakšnega postopka? pojma nimam.

In pa še, ima kdo zbrane zadnje spremembe predpisov za SŠ?
Hvala!
 
Pozdravljeni

Zanima me: kaj so to okoliščine sporočanja?
Katera izmed okoliščin je najpomembnejša?
Hvala za odgovore!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
587
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.464
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.284
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.408
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.025
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
4
Ogledi
1.179
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
3
Ogledi
1.854

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu