Izpit po počitnicah

Trenutno berete:
Izpit po počitnicah

Prispevki
3
Zavod
OŠ Janka Modra
Pozdravljeni, izpit imam 6. 5. ob 16.30. Komisija pa: Smolej Mazovec, Hladin, Stopar. Učim v OŠ in sem prof. slovenščine. Kakšne so vaše izkušnje z omenjeno komisijo? Tele prvomajske bodo kar delavne:). Hvala vam za odgovore, lp

Prispevki
3
Zavod
OŠ Janka Modra
Odg: izpit po počitnicah

Poznaš komisijo? Kakšna je in kakšna vprašanja zastavlja? Ja, mene kr malo skrbi, ampak sej bo. Sva na vezi, lp,

Prispevki
3
Zavod
OŠ Janka Modra
Odg: izpit po počitnicah

Vse ok, šlo. Ne, mene so vprašali samo zvrsti slo. jezika in foneme. To je to, lp in srečno!

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Komisija: predsednica-izpraševalka za predpise: mag. Verica Šenica Pavletič, izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
278
Pozdravljeni! Prosila bi če bi katera/i želel deliti z mano primerne učne priprave za strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
491
Hejla, se kdo, ki se je zdaj poleti zacel pripravljati na izpit? Jaz sem prijavo oddala 5.7...
Odgovori
7
Ogledi
583
Zelo prijetna komisija, pomagajo ter iščejo znanje. Vprašanja: -Pravni viri EU, Predsednik...
Odgovori
0
Ogledi
490
Krašovec: Ustavno sodišč, Evropski svet in KOP Novak Kolenko: Šolska inšpekcija, ocenjevanje...
Odgovori
0
Ogledi
290
  • Vprašanje
Živjo, zanima me, ali ima kdo izkušnje s tem kako je če zaprosiš za nov datum izpita?
Odgovori
1
Ogledi
616
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 30. maj 2022 Ura izpita: 17.00 Področje v šolstvu: glasbena šola Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
387

Zadnji prispevki

Na vrhu