Izpit jeseni

Trenutno berete:
Izpit jeseni

Pridružen
9. nov 2012
Prispevki
75
Dragi obiskovalci foruma!

Kot veste, strokovnih izpitov med 15. julijem in 15. septembrom ni. Koncec avgusta bodo na ministrstvu začeli ponovno obveščati o datumih izpitov.
Še eno poletje bom žrtvovala za to, da bom sedela za knjigami. Je že tako, da smo eni najbolj produktivni takrat, ko so drugi na morju.

Vsem, ki Vas jeseni čaka ta podvig, želim izvrstno koncentracijo in prijetno študijsko klimo.


Cufek
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Izpit jeseni

Živjo!

Če ti je kaj v tolažbo, ne boš sama :)
Kaj misliš za kdaj dobimo datume, če smo prijavo posredovali že kakšen teden/14 dni nazaj? Bo to takoj po 15.9. ali kasneje?
 
Odg: Izpit jeseni

Živjo!

Kdo bi vedel. Odvisno od števila prijavljenih kandidatov. Zdi se mi, da določeni profili dobijo prej datume zagovorov, npr. pomočnica vzgojiteljice. Nekateri dobijo termin presenetljivo hitro, nekateri pa morajo nanj čakati malodane do novembra.
Ampak jeseni bo zagotovo ;)

Meni bi načrtovanje učenja precej olajšal napovedani datum, pa se bom morala sprijazniti, da ga bom izvedela, ko ga pač bom.

Bolj me bega vprašanje, ali pristojni res mislijo, da bom po opravljenem strokovnem izpitu bolj usposobljena za opravljanje svojega poklica. Ker sama menim, da NE.
Danes strokovni izpit služi predvsem kot mehanizem za selekcioniranje kandidatov in kot priročen izgovor za njihovo zavračanje.


Sončen pozdrav,

Cufek
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
350
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.615
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu