Izpit in počitnice

Trenutno berete:
Izpit in počitnice

Pridružen
14. jan 2011
Prispevki
15
Na strokovni izpit sem se prijavila 21. januarja, danes sem dobila odločbo. Kot berem, naj bi od prijave do izpita minilo skoraj točno en mesec, torej bi bil moj datum 21. februar - takrat pa so počitnice :eek: So roki tudi med počitnicami????
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Po odločbi ti bojo poslali še eno piso, kjer ti bo točno pisalo datum in pa komisijo. Jaz sem najprej dobila odločbo, potem pa takoj drugi dan že pismo z datumom in komisijo. Tako da pričakuj še eno pismo. Loti pa se tudi že kar učiti, ker zna biti, da bo prav kmalu dobila datum. l_googd_luck.gif
 
Hvala! Me pa še zanima, če je kdo imel rok med jesenskimi ali novoletnimi šolskimi počitnicami! JC_pray.gif Upam, da ne.
 
js ne vem zakaj ne bi delali med počitnicami, saj vmes ni nikakršnih praznikov in so normalni delovni dnevi. kakor js vem ne delajo samo poleti od 15.7. - 15.9. in seveda med prazniki.
lp
 
Vrtec1 tudi tebi hvala, sem pač načrtovala tudi sama dopust, ker ga, verjetno tudi sama veš, v šoli drugače kot med počitnicami ne morem. Se ga bomo letos pač odrekli ...
No, sicer me pa skrivnostni datum in komisija že čakata na pošti danes JC_goody.gif , tako da javim ... Hvala.
 
good2.gif držim pesti. Dopust ti pa itak pripada-7 dni za strokovni izpit. Ampak ja no, najbrž šefi nočejo dat. Kot povsod. Čeprav pri meni ni bilo večjih težav (sem v vrtcu). Je pa res, da mogoče mene malo šparajo, ker sem noseča. sun_bespectacled.gif
 
Ne, ne, sej študijski dopust bom dobila, ampak imam doma družino in sem nameravala počitnice preživeti z njimi, ne za knjigami. Ampak kaj češ, strokovni je pomembna zadeva!
A to je 7 delovnih dni?
 
Aja. Verjamem,da bi rajši preživela počitnice z družino kot za knjigami. tudi jaz bi rajši. Ampak saj upamo,da bo izpit samo enkrat. Počitnice pa bojo še večkrat. :) Najbrž 7 delovnih dni ja. Ponavadi se štejejo delovne dni. Si že odprla Laie_13.gif ??
 
MG_118.gif ta je pa dobra :)) No ja, tudi ta pošta še pride. l_googd_luck.gif
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
530
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
352
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
332
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.626
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
985

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu