Izobraževanje odraslih

Trenutno berete:
Izobraževanje odraslih

Pridružen
31. avg 2011
Prispevki
9
Pozdrav vsem!
Naslednji teden me čaka izpit na področju izobraževanja odraslih in me zanima, kdo izmed vas je prav tako opravljal izpit na tem področju? Vsega je tu na forumu veliko, le vprašanj s tega področja ne. :)
Če bi kdo delil vprašanja, se priporočam. :) Predvsem me zanima to, ali radi sprašujejo tudi teme pod a) in b), ki naj bi jih tudi mi znali. :)
Saj nekaj je res splošna razgledanost, ampak ko ti drastično primanjkuje časa, je dobro malo sortirati ... :)
Hvala za odgovore! :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hej, tudi jaz imam naslednji teden strokovni izpit na področju IO - imaš v sredo, 12.12.? Kdo so tvoja komisija?

LP, ANa
 
Predsednica za predpise Mateja Kozlevčar, za ustavno ureditev Rado Fele, za SLO Nataša Šipek. Tvoja? :)
 
Zanima me, kakšna vprašanja postavljajo spraševalci pri zakonodaji o IO?

Hvala :)

lp

Ana
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
119. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za izobraževanje odraslih bo v sredo, 15. 11...
Odgovori
0
Ogledi
213
  • Članek
V Sloveniji je bilo v izobraževanje (formalno in/ali neformalno) vključenih 43 % odraslih (18–69...
Odgovori
0
Ogledi
172
  • Članek
Na CMEPIUSu sprejemajo prijave za udeležbo na dveh TCA seminarjih za področje splošnega...
Odgovori
0
Ogledi
197
  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
36
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
23
  • Članek
Mestna občina Ljubljana glede združitve vseh javnih vrtcev v občini v en zavod nima pravne...
Odgovori
0
Ogledi
52
  • Članek
Evropska agencija za izobraževanje oseb s posebnimi potrebami in inkluzivno izobraževanje...
Odgovori
0
Ogledi
75

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu