Izobraževanje iz predšolske vzgoje

Trenutno berete:
Izobraževanje iz predšolske vzgoje

Pridružen
31. avg 2014
Prispevki
17
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,
letos se imam namen vpisati na pedagosko fakulteto v Ljubljano, kjer želim obiskovati izpopolnjevanje iz predšolske vzgoje. Zanima me, če se kateri izpiti priznajo? Končala sem razredni pouk v Mariboru (2. bolonjska stopnja).

Že vnaprej se zahvaljujem za odgovor!
Lp, Tina
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tina, glede priznavanja ne vem, ampak sklepam, da če si imela npr. razvojno psihologijo v MB, ti je v LJ ne bo treba ponovno opravljati. Mogoče veš, koliko stane to izpopolnjevanje in kdaj potekajo predavanja (med tednom / ob vikendih)? Hvala za info.
 
Pozdravljeni,
letos se imam namen vpisati na pedagosko fakulteto v Ljubljano, kjer želim obiskovati izpopolnjevanje iz predšolske vzgoje. Zanima me, če se kateri izpiti priznajo? Končala sem razredni pouk v Mariboru (2. bolonjska stopnja).

Že vnaprej se zahvaljujem za odgovor!
Lp, Tina

Pozdravljena, Tina!

Ker sem ravno zaznala tvojo vsebino, bi te na tem mestu malce povprašala, pa bi bila vesela vsake tvoje smernice. Jaz sem stroki prof. biologije in tehnike. V OŠ sem/bom v letošnjem letu zaposlena že 6 leto, vendar žal na mojem področju še nekaj časa ne kaže, da bi se lahko uveljavila.

V ta namen se zanima za izredni študij predšolske vzgoje s katerim upam, da bi lahko v bližnji prihodnosti nastopila vsaj kot 2. strokovna delavka. Zanima me, če se na Pedagoški fakulteti izvaja tovrstni študij ter kdaj so vpisi?
 
Ja na pedagoški se izjava tovrstni študij, prijaviti se je potrebno do 1.9.2015..
 
Tina, slučajno sem nekaj res zasledila eno vsebino s predšolsko vzgojo...se lahko prijavim sedaj, ko potekajo 2. vpisni roki (21. - 28. 8.) tudi preko spletnega portala, ki je naveden?

Morda veš koliko znaša cena?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
35
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
22
  • Članek
Mestna občina Ljubljana glede združitve vseh javnih vrtcev v občini v en zavod nima pravne...
Odgovori
0
Ogledi
52
  • Članek
Evropska agencija za izobraževanje oseb s posebnimi potrebami in inkluzivno izobraževanje...
Odgovori
0
Ogledi
73
  • Članek
Arnesova jesenska konferenca Mreža znanja 2024, ki je potekala med 14. in 16. novembrom 2023, je...
Odgovori
0
Ogledi
102
  • Članek
Na Centru RS za poklicno izobraževanje objavljajo nov priročnik Na poti k trajnostnim izdelkom...
Odgovori
0
Ogledi
114
  • Članek
Vlada se je danes seznanila z aneksom h kolektivni pogodbi za dejavnost vzgoje in izobraževanja...
Odgovori
0
Ogledi
288

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu