Izjemno napredovanje-svetnik

Trenutno berete:
Izjemno napredovanje-svetnik

Pridružen
22. maj 2019
Prispevki
3
Pozdavljeni,

Zanima me izjemno napredovanje v svetnik.
Trenutno sem mentor + 2 plačna razreda- 36.razred. S 1.4.2019 imam pogoje, da napredujem še za 2 plačna, a ravnatelj še ni dal naprej napredovanj, ker je njegova vizija, da lahko odda kasneje, saj je plačni učinek šele z decembrom (torej do takrat naj bi uredil). Torej naj bi bila sedaj (čeprav še nimam papirja v rokah) 38.razred.
Do decembra bom izpolnila pogoje za napredovanje v naziv svetnik. Torej preskočim naziv svetivalec in tako napredujem za 5 razredov

Slišala sem, da ti v preskoku nazivov onemogočijo napredovanje za toliko plačnih razredov. Je res tako? Se mi splača iti takoj v svetnika?


Upam, da se kdo znajde v tem :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena @Nijatiga, sem v podobni situaciji, le da bi v plačne razrede napredoval marca leta 2020 in potem preskočil svetovalca. Ste dobili mogoče kakšne podatke oz. informacije med tem časom? Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, sem strokovna delavka, pedagoginja, ki izvajam ure DSP na osnovni šoli. V novem...
Odgovori
0
Ogledi
862
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam 48 plačni razred in bom napredovala v naziv višja svetnica. Ali v tem primeru...
Odgovori
0
Ogledi
2.285
  • Vprašanje
Pozdravljeni, imam pridobljene 3 letne ocene delovne uspešnosti, vendar sem imela vmes kratko...
Odgovori
3
Ogledi
1.284
  • Vprašanje
Pozdravljeni, v našem vrtcu je bil oblikovan Odbor za spletno stran, vodja katerega sem bila...
Odgovori
0
Ogledi
1.559

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu