Iz ali s/z

Prispevki
8
Zanima me, kaj je slovnično pravilno v naslednjih primerih:

Nastop iz področja družbe/nastop s področja družbe.

Obstaja kakšno pravilo za uporabo?
Lp

Prispevki
1
Zanima me, kaj je slovnično pravilno v naslednjih primerih:

Nastop iz področja družbe/nastop s področja družbe.

Obstaja kakšno pravilo za uporabo?
Lp
Vedno velja takšno pravilo, ki si ga je treba zapomniti.
Na -> S/Z ( Grem NA goro, prišla sem Z gore)
V -> Iz (Pospravim V škatlo, dam IZ škatle).

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Avtor teme Podobne teme Forum Datum
Zavod RS za zaposlovanje Območje LJUBLJANA UČITELJ ZGODOVINE ALI GEOGRAFIJE, NARAVNI GOVOREC ANGLEŠKEGA JEZIKA - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje KRANJ UČITELJ PODALJŠANEGA BIVANJA (PROFESOR ALI MAGISTER DRUGE STOPNJE RAZREDNEGA POUKA-VII. STOPNJE) - M/Ž Prosta delovna mesta [PROFESOR]
Zavod RS za zaposlovanje Območje KRANJ UČITELJ PODALJŠANEGA BIVANJA (PROFESOR ALI MAGISTER DRUGE STOPNJE RAZREDNEGA POUKA-VII. STOPNJE) - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje KOPER SVETOVALNI DELAVEC (SPECIALNI ALI INKLUZIVNI PEDAGOG) - M/Ž Prosta delovna mesta [SVETOVALNI DELAVEC]
Zavod RS za zaposlovanje Območje KOPER SVETOVALNI DELAVEC (SPECIALNI ALI INKLUZIVNI PEDAGOG) - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje CELJE LOGOPED ALI SPECIALNI IN REHABILITACIJSKI PEDAGOG ZA ZAGOTAVLJANJE DODATNE STROKOVNE POMOČI V VRTCU - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje NOVA GORICA SPREMLJEVALEC OTROK S POSEBNIMI POTREBAMI (INKLUZIVNI, SOCIALNI ALI SPECIALNI PEDAGOG) - M/Ž Prosta delovna mesta [SVETOVALNI DELAVEC]
Zavod RS za zaposlovanje Območje NOVA GORICA SPREMLJEVALEC OTROK S POSEBNIMI POTREBAMI (INKLUZIVNI, SOCIALNI ALI SPECIALNI PEDAGOG) - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje MARIBOR UČITELJ GOSPODINJSTVA ALI UNI ŽIVILSKA TEHNOLOGIJA - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje KRANJ VISOKOŠOLSKI UČITELJ, V NAZIVU PREDAVATELJ ALI VIŠJI PREDAVATELJ ZA PODROČJE FIZIOTERAPIJE - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]

Zadnji prispevki

Na vrhu