Hvala

Trenutno berete:
Hvala

Pridružen
15. feb 2013
Prispevki
1
Včeraj, 11.6.2014, sem opravila strokovni izpit in na to sem zelo ponosna, saj po starosti in po letih delovnih izkušenj, ki jih že imam za sabo, nekako ne spadam med "mlade učitelje".
Vendar sem prav na tem forumu našla ves material, ki sem ga potrebovala, da sem včeraj uspešno opravila strokovni izpit. Zato:

HVALA VAM ZA TA FORUM,
HVALA VSEM, KI NESEBIČNO DELITE SVOJE ZAPISKE, ZA KATERE STE PRAV GOTOVO PORABILI OGROMNO ČASA, DA STE JIH SESTAVILI,
HVALA ZA OBJAVO IZPITNIH VPRAŠANJ ...
HVALA VAM ZA VSE!!!! NATAŠA
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi jaz sodim v ta starostni rang in delovnih izkušenj. Zagovor imam jutri, in trepetam ob USTAVI, saj opažam, da vse akte med seboj pomešam - zame je vse enako: določba, odločba, odloki, direktive ... grrrrrr:sick:
 
Pridružujem se zahvalam: za forum in dragocene zapiske, ki so jih člani ponudili v študijsko pripravo za strokovni izpit.
Hvala vsem!
 
in kaj bi lahko povedala o celotnem strokovnem izpitu... je res tako zelo težko??
 
in kaj bi lahko povedala o celotnem strokovnem izpitu... je res tako zelo težko??
Sama menim, da ni težko, če si dobro pripravljen (imaš pregled nad vsem in razumeš, kako stvari delujejo, kako so stvari med seboj povezane). Zaradi samega obsega terja nekoliko več časa, ki si ga je vsekakor treba vzeti.
 
in kaj bi lahko povedala o celotnem strokovnem izpitu... je res tako zelo težko??
Na začetku priprave je res težko, saj so izpitne teme podrobne in na široko zajete. Tematika s področja slovenskega jezika je zajeta že v programu študija, tudi pravopis je pregledno zaobjet v Slovenskem pravopisu. Težje je z iskanjem zakonodaje. Vsebina o pravicah in svoboščinah je pregledno zajeta tudi na Zakonodaja.com. Brošura o organih EU je bila letos priložena pri naročnikih Cicibana. Vse to in tudi izkušnje ob delu veliko pomagajo.
Osebno sem doživljala pritisk kratkega časa študija do izpita kot nekaj zelo težkega. Vsi izpitni izpraševalci pa so zelo korektni in naklonjeni tvojemu uspehu. In tako čutim tudi do foruma: naklonjenost, podpora in pomoč uporabnikom je res dobra in uspeh je zagotovljen.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu