Hvala za ta forum!

Trenutno berete:
Hvala za ta forum!

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tale forum je res zakon! Hvala ker ste, olajšali ste mi učenje in pripravo na izpit.
Vsem, ki pa še čakate na opravljanje strokovnega izpita pa želim veliko uspeha. Bodite prepričani v svoje znanje, izpraševalci so super, veliko pomagajo in če vprašate mene, ne iščejo neznanja in vas s podvprašanji pripeljejo do pravega odgovora, če seveda vidijo, da znate vsaj približek zahtevanega. Tudi mene je bilo strah kot še ničesar do sedaj, a sem v trenutku, ko sem začela odgovarjati, pozabila na tremo.
Srečno in lep pozdrav!
 
Hvala za forum, gradivo in vprašanja za posamezne spraševalce. Veliko mi je bilo to vse v pomoč. Ni tako hudo kot izgleda na prvi pogled. Veliko je snovi, vendar ko imaš izpit se moraš zbrat in samo odgovarjati sproti na vsako vprašanje. Če kaj ne znaš pomagajo in ni hudo. Takoj vidijo če si se učil. Če ne razumeš vprašanja vprašaj kaj in kako in na kaj se vprašanje nanaša. Meni se je zgodilo, da mi ni blo čisto jasno na kaj se vprašanje izpraševalke nanaša in sva razčistili pa je tudi pri tem že videla da razmišljam in da vem za kaj se gre. Bila je pozitivna iskušnja. Billo me je pa zelo strah ampak vse po nepotrebnem. Vsi, ki vas izpit še čaka, samo glavo gor in odgovarjat. Če ste se učili, se nimate česa bati. Iščejo znanje. Srečno!! :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zaporedje letošnjih forumov EPUO dopolnjujejo s srečanjem, na katerem bo beseda tekla o...
Odgovori
0
Ogledi
142
  • Članek
Minister za visoko šolstvo, znanost in inovacije dr. Igor Papič se je na Japonskem udeležil 20...
Odgovori
0
Ogledi
226
  • Članek
Državljanstvo ima mnogo obrazov. Zrcali se na več ravneh, udejanja se na najrazličnejše načine...
Odgovori
0
Ogledi
304

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu