Hospitacije - koliko ur?

Trenutno berete:
Hospitacije - koliko ur?

Pridružen
24. avg 2013
Prispevki
238
Področje
  1. Gimnazija
Pozdravljeni,

zanima me ali hospitirate vsako uro, ki jo opravi vaš mentor oz. kako imate zapolnjen tisti čas, ko ne opravljate hospitacij ali nastopov?

Je določeno koliko ur hospitacij bi moral opraviti pripravnik?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Če se le da, jo poskušam hospitirati. Ampak te ponavadi zaposlijo s čim drugim na šoli ;) Tudi vmesni čas naj te ne skrbi, ker imajo mentorji veliko dela in ponavadi si želijo pomoči. Število ur za hospitacije ni določeno.
 
:D Se opravičujem za moj smeh...na forumu nas je že veliko opisalo izkušnje s pripravništvom. Zaposlili te bodo z nadomeščanji, spremstvi, OPB itd. Ne vem, če se je do sedaj komu uspelo izogniti vsemu temu.
 
no nadomeščanja ja....meni so rekli da samo v primeru kar učim...ker sem za polovični delovni čas...do sedaj še nič ni bilo
 
Upam, da se bodo držali rečenega! Večina nas ogromno dela še vse ostalo. Pri nas veliko pišemo z učenci, ki imajo prilagoditve in seveda sem jaz na tapeti. In kako izgleda polovični delovni čas? Koliko ur na dan si na šoli?
 
3-4 ure, petke mam pa frej :) edino kar je še pol dela doma s pripravam
Če si na šoli manj kot 4 ure, ti ne pripada povračilo stroškov za malico. Prav tako, mora biti vsota ur na teden vsaj 20 (tako piše v predlogu pogodbe, ki je bila priložena k razpisu).
Se ti splača potegnit na 5 ur na dan, da boš imela vsaj nekaj (3,61€) "plače". Pa še tedensko kvoto boš izpolnila. Malo vprašaj, ali se ti morda tisti čas, ko doma delaš šteje zraven.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pogled v podatke o financiranju izobraževanja Tanja Taštanoska V žarišče smo tokrat postavili...
Odgovori
0
Ogledi
348
Pozdravljeni, Koliko nastopov in hospitacij potrebujem za pristop k strokovnemu izpitu? Kaj je...
Odgovori
1
Ogledi
861

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu