Gradivo za zakonodajo VRTEC

Trenutno berete:
Gradivo za zakonodajo VRTEC

Pridružen
16. feb 2013
Prispevki
2
Zdravo!

Sem nova na forumu in se še ne znajdem najbolje. Upam, da nisem odprla teme, ki je že odprta kje drugje.
Kakorkoli. Zbiram gradivo za strokvni izpit. Potrebujem le še zakonodajo. Sem pomočnica vzgojitelja.
Zato prosim vzgojitelje ali pomočnike, da mi posredujete zapiske iz katerih ste se učili za izpit iz zakonodaje.

Bom zelo hvaležna,
lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: gradivo za zakonodajo VRTEC

Hej;
Tudi jaz nova..in sploh nimam pojma kako se lotit vsega..ojej..toliko je vsega..Tudi mene zanima KAJ TOČNO JE NAJBOLJŠE za pomočnika da se potegne s tukaj dol??
BUČKA 14:
Ustavo in SLO si potegnla kar s tukaj?
hvala
 
Odg: gradivo za zakonodajo VRTEC

Hej dolinca,

Ne, ustavo in slovenščino sem dobila od enega učitelja, medtem ko zakonodaja ni ista za vrtec in šolo. Samo da sta tako slovenščina kot ustava v pisni obliki, ne elektronski in ti ne morem poslat. Na tem forumu je res ogromno stvari. Bom morala še malo raziskat. Ko kaj najdem oz dobim od koga v elektronski obliki, ti bom posredovala.

Upam, da pravočasno zberemo vse in da bodo zapiski dobri.
Srečno! :)
 
Odg: gradivo za zakonodajo VRTEC

Hvala..obema za odgovor.
Tole za vrtec..sem si že sprintala..fino je vse kratko in jedrnato...sam ne vem če je to dovolj..hm..hvala še1x..
 
Nazadnje urejeno:
Tudi jaz sem pomočnica vzgojiteljice in me zanima, če je dejansko treba znat tudi stvari, ki so v katalogu pod točko a in b? Piše sicer, da ja, ampak ko berem seznam vprašanj na strokovnem izpitu, se mi zdi, da več ali manj postavljajo tista pod točko c (Vrtci)?
 
Dober dan!
Jaz sem tudi nova na tem forumu in me zanima kje bi lahko dobila gradivo ker bom delala strokovnega za pomočnico vzgojiteljice in nikjer nič ne najdem in se še tako ne znajdem.
Hvala.
 
 
pozdravljene.

Tudi jaz se lotevam strokovnega izpita za pomocnico vzgojiteljice in se ne znajdem ne tukaj,ne drugje. Ami lahko malo pomagate,kako priti do vsega potrebnega gradiva....prosim
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Z veseljem predstavljamo novo izdelano odprto učno gradivo (OER) z naslovom Obvladam...
Odgovori
0
Ogledi
636
  • Članek
V okviru internega projekta Pedagoške fakultete UL so člani katedre za računalništvo v...
Odgovori
0
Ogledi
550
  • Članek
Sviz zbira podpise proti združitvi ljubljanskih vrtcev. Opozarjajo, da je Barbara Novinec, ki je...
Odgovori
0
Ogledi
80

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu