Gradivo za strokovni

Trenutno berete:
Gradivo za strokovni

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
8. maj 2019
Prispevki
4
Pozdravljene/i :)

Lepo bi prosila kakšno prijazno dušico, če bi mi lahko poslala ali dala gradivo za strokovni izpit :) Seveda sem pripravljena tudi plačati :)

Pa še eno splošno vprašanje...glede na to, da ta forum obstaja že zelo dolgo, mi ni jasno, kako to, da ni vso gradivo nekje zbrano na enem samem mestu, da bi si ga lahko vsak nekako potegnil iz interneta. Pod gradivo mislim na zapiske in uradno literaturo? Vsem bi bilo veliko bolj enostavno, kaj ne? :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

Pa še eno splošno vprašanje...glede na to, da ta forum obstaja že zelo dolgo, mi ni jasno, kako to, da ni vso gradivo nekje zbrano na enem samem mestu, da bi si ga lahko vsak nekako potegnil iz interneta. Pod gradivo mislim na zapiske in uradno literaturo? Vsem bi bilo veliko bolj enostavno, kaj ne? :)
Zadnje čase opažam, da je zmeraj več prodaje zapiskov za strokovni izpit ali prošenj za odkup. Na forumu lahko zberete vse potrebne zapiske, le malo je potrebno pobrskati.

Najprej naj omenim, da je vso gradivo bilo naloženo ali posredovano s strani uporabnikov foruma, ki so velikodušno delili svoje zapiske. Uradna literatura ne obstaja, na voljo vam je zgolj Katalogi znanj za strokovni izpit, kjer pa boste najbolj natančno izvedeli, kaj vse je potrebno znati.

Ko predelate katalog znanj za strokovni izpit, vam bo počasi postalo bolj jasno kaj konkretno iskati.

Pomagate si lahko npr. s to temo: Ustni del strokovnega izpita

Trudimo se, da bi bil forum čimbolj pregleden in uporaben, seveda upamo, da bodo uporabna tudi gradiva, vendar pregleda nad vsebino gradiv oz. zapiskov nimamo. Forum nastaja prostovoljno in svoj čas namenjamo administriranju, moderiranju in skrbi za nemoteno in varno delovanje spletne strani.

Upamo, da se najde še več "dobrih duš", ki bodo svoje zapiske naložili na forum in s tem pomagali drugim uporabnikom. Temu je forum v osnovi tudi namenjen - medsebojni pomoči pri pripravi na strokovni izpit, pri prvi zaposlitvi, šolski zakonodaji in vsemu ostalemu, kar spada k šolstvu.

Glede na to, da se je prodaja zapiskov na forumu v zadnjem razbohotila razmišljamo, da bi v prihodnje takšne objave prepovedali in forumski Oglasnik tudi odstranili, saj od tega uporabniki foruma Mladi učitelj nimamo praktično nič.

Forum Mladi učitelj vam žal ne more zagotoviti vso potrebno gradivo za strokovni izpit na enem mestu (oz. ga imamo zbranega - tukaj: Gradivo), saj se strokovni izpit opravlja za različna področja. Če bi želeli zgolj en klik za prenos vsega, kar boste morali znati na strokovnem izpitu, bi to najbrž bilo plačljivo, saj bi nekdo moral skrbeti za to, da bo vsebina ažurirana.

Vsekakor je najbolje, da si za pripravo na strokovni izpit vzamete dovolj časa in predelate ustavo, šolske predpise za vaše področje (če kaj, pa to res morate poznati kot zaposleni v VIZ) in slovenščino.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Z veseljem predstavljamo novo izdelano odprto učno gradivo (OER) z naslovom Obvladam...
Odgovori
0
Ogledi
637
  • Članek
V okviru internega projekta Pedagoške fakultete UL so člani katedre za računalništvo v...
Odgovori
0
Ogledi
551
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
351
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu