Gradivo za strokovni izpit pomočnice vzgojiteljice

Trenutno berete:
Gradivo za strokovni izpit pomočnice vzgojiteljice

Pridružen
14. jun 2014
Prispevki
4
Naziv
pomočnica vzgojiteljice
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni!

Zanima me, ali ima kdo vso potrebno gradivo, za strokovni izpit pomočnica vzgojiteljice, za izposodit? Po možnosti iz iz ptujskega okoliša in je morda strokovni izpit uspešno opravil. Morda pa mi lahko kdo ponudi nasvet, kako do te literature priti? Namreč sem v procesu zbiranja.

Lepo vas pozdravljam in se vnaprej zahvaljujem za morebiten odgovor in pomoč.
Elena
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi jaz imam s tem probleme :( bi se že učila vendar nevem kje naj iščem gradivo :(
Katalog znanja je kje na strani ministerstva za šolstvo mogoče??
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Z veseljem predstavljamo novo izdelano odprto učno gradivo (OER) z naslovom Obvladam...
Odgovori
0
Ogledi
638
  • Članek
V okviru internega projekta Pedagoške fakultete UL so člani katedre za računalništvo v...
Odgovori
0
Ogledi
552
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
531
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
355
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
367
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
335
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu