Gradivo za izobraževanje odraslih

Trenutno berete:
Gradivo za izobraževanje odraslih

Pridružen
22. mar 2018
Prispevki
9
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
  4. Višja strokovna šola
  5. Visoka šola
Strokovni izpit bom opravljala na področju izobraževanja odraslih. Na izpitu je torej namesto zakonodaje s področja OŠ ali SŠ poudarek na zakonodaji in predpisih s področja izobraževanja odraslih. Zanima me, če ima kdo kakšno gradivo (zapiske) ali več informacij o izpitnih vprašanji.

Hvala in lp.

Natalija
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živijo,
tudi jaz se trenutno pripravljam na izpit s področja IO. Zapiskov nisem našla. Je pa res, da je bil nedolgo nazaj sprejet nov zakon o IO, ki je prinesel veliko sprememb in z njim je prenehalo veljati kar nekaj pravilnikov/uredb. Jaz sem šla pač počasi skozi ta zakon in primerjala s starim ... Izpit pa me čaka v kratkem ;).
 
Najlepša hvala za odgovore. Mogoče se pa najde še kdo, ki bi imel narejene še kakšne zapiske na temo IO. To bi mi tistim, ki delamo strokovni izpit na tem področju, zelo prav prišlo.

Lp, Natalija
 
Zanima me še, kdo so izpraševalci za IO in koliko časa se približno čaka od prijave do izpita?

Hvala in lp. Natalija
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Z veseljem predstavljamo novo izdelano odprto učno gradivo (OER) z naslovom Obvladam...
Odgovori
0
Ogledi
638
  • Članek
V okviru internega projekta Pedagoške fakultete UL so člani katedre za računalništvo v...
Odgovori
0
Ogledi
552
  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
37
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
26
  • Članek
Mestna občina Ljubljana glede združitve vseh javnih vrtcev v občini v en zavod nima pravne...
Odgovori
0
Ogledi
55
  • Članek
Evropska agencija za izobraževanje oseb s posebnimi potrebami in inkluzivno izobraževanje...
Odgovori
0
Ogledi
77
  • Članek
Arnesova jesenska konferenca Mreža znanja 2024, ki je potekala med 14. in 16. novembrom 2023, je...
Odgovori
0
Ogledi
105

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu