Financiranje

Trenutno berete:
Financiranje

Pridružen
12. maj 2014
Prispevki
20
Naziv
profesorica razrednega pouka
Področje
  1. Osnovna šola
Poudravljebi.
Pri učenju sem naletela na eno težavo. Kolikor sem jaz zakon razumela- plače v OŠ financira država,ta prav tako financira materialne stroške,z izjemo financiranja objektov in opreme,ki jih pa financirala občina? Je to prav? Kaj se financira občina?
Menite,da je dovolj,da le naštejem kaj financira ena in kaj druga,brez podrobnosti? Pri sredstvih za dejavnosti in naloge je cel kup alinej,ki mi nikakor ne morejo ostati v glavi :-S
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni se enkrat.

Bom malo poenostavila vprašanje: kaj točno v OŠ krije država in kaj lokalna skupnost? Saj berem zakon,pa imam kar nekaj težav z razumevanjem le tega.

Najlepsaaaaa hvalaaaa
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
264
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 6. 10. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 29. 9. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu z dne 29. 9...
Odgovori
0
Ogledi
479
  • Članek
Načrtovana sredstva za znanost in inovacije v letu 2024 so višja kot kadarkoli prej. Poleg...
Odgovori
0
Ogledi
391
  • Članek
Rebalans državnega proračuna kaže, da je odnos izvršilne oblasti do vzgoje in izobraževanja...
Odgovori
0
Ogledi
381

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu