Eurydice Slovenija Finalisti projekta »Učitelj sem! Učiteljica sem!«

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Finalisti projekta »Učitelj sem! Učiteljica sem!«

V Sloveniji drugo leto zapored poteka projekt »Učitelj sem! Učiteljica sem!«, ki izpostavlja odlične rezultate inovativnih, predanih in odgovornih učiteljev.

Njegov namen je, da bi bili učitelji poslušani in slišani. Pomoč projektu nudi medijska hiša Delo. Najprepričljivejša predstavitev na slovenskem izboru, na katerega se je prijavilo 16 učiteljev, bo vodila učitelja na svetovni finalni izbor za najboljšega učitelja Global Teacher Prize.

Kava s finalisti, da bo odločitev lažja, bo potekala v torek, 26. januarja 2021, ob 15. uri. Za neposredno sodelovanje se je treba prijaviti, dogodek pa bo možno spremljati tudi na facebooku.

Vir in več informacij: SIO, 25. 1. 2021

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V sklopu 6. mednarodne znanstvene konference o filozofiji duha in kognitivnem modeliranju v...
Odgovori
0
Ogledi
20
Odgovori
0
Ogledi
77
  • Članek
Z zaključno konferenco, ki se je odvijala 13. 12. 2023 v Skopju, je Center Republike Slovenije...
Odgovori
0
Ogledi
87
  • Članek
National Geographic Photo Ark z močjo fotografije spodbuja ljudi, da pomagajo zaščititi ogrožene...
Odgovori
0
Ogledi
198
  • Članek
Evropska komisija je 23. 11. 2023 objavila rezultate razpisa Evropskega raziskovalnega sveta za...
Odgovori
0
Ogledi
242
  • Članek
Terensko delo za doseganje različnih skupin odraslih je v izobraževanju odraslih izjemnega...
Odgovori
0
Ogledi
124
  • Članek
V sredo, 15. 11. 2023, se je uradno zaključil še en izjemno uspešen projekt, projekt Dvig...
Odgovori
0
Ogledi
183

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu