evalvacija nastopa

Trenutno berete:
evalvacija nastopa

Pridružen
29. avg 2014
Prispevki
21
Naziv
pomočnik vzgojitelja
Področje
  1. Vrtec
lep pozdrav,zanima me kako ste napisale evalvacijo za nastop?

hvala
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kako je potekal nastop glede na pripravo (kot si želela ali ne, tu sem zelo na kratko povzela, kaj smo počeli npr. uvod, glavna dejavnost, zaključek, kako so sodelovali, kaj me je presenetilo, če sem kaj spremenila,...), kaj bi pri isti pripravi spremenila, če bi nastop ponovila, kaj je bilo posebej pozitivnega.
Pri nekaterih nastopih sem dodala še nekaj fotografij.

Pol strani ali malo več je bilo besedila evalvacije.

lp!
 
Ali je evalvacija nastopa obvezna? Osebno sem si le k učni pripravi pribeležila prednosti, pomanjkljivosti nastopa.
 
Ali tvoja mentorica ni želela, da napišeš evalvacijo? Jaz sem mojo razumela, da evalvacija mora biti. V pravilniku o strokovnem izpitu ni pa nič definirano. Komisija pa tudi gleda pripravo samo (predvsem?) iz vidika slovenskega jezika, kako pišeš in koliko obvladaš slovnico. Vsaj tako sem jaz razumela.
Tako da verjetno ne bo nič narobe, če evalvacije nimaš.
 
Mene je tudi to zanimalo in sem poklicala in vprašala...evalvacijo za strokovni izpit ne potrebuješ, to je odvisno samo od tvojega mentorja, če jo zahteva. Jaz sem z mentorjem imela po uri ustno evalvacijo in je nisem zapisala.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na strani Ugotavljanje in zagotavljanje kakovosti v vzgoji in izobraževanju Ministrstva za...
Odgovori
0
Ogledi
189
  • Članek
Na strani Ugotavljanje in zagotavljanje kakovosti v vzgoji in izobraževanju Ministrstva za...
Odgovori
0
Ogledi
192

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu