Ena velika debela laž

Trenutno berete:
Ena velika debela laž

Še en dan brez redne zaposlitve, še eno leto, ki se je začelo kot nepopisan list papirja, polnega priložnosti, upanja in sanj, se je končalo na Zavodu za zaposlovanje.

Vse se je začelo z željo postati učiteljica. Kljub dvomom, da mi ne bo uspelo končati gimnazije in diplomirati, sem presegla samo sebe. Uspelo mi je! Zmagala sem! Počutila sem se, kot da letim. Gore bi lahko premikala, tako samozavestna sem bila.

Več na izvorni strani Škratolandija: unikaten družinski blog
- - -
Vir: skratolandija.si, 17. avg 2016
 
Ima kdo informacijo, koliko je trenutno brezposelnih učiteljev pri nas? (Našla sem zgolj podatek izpred dveh let: 2.500.)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Eh, prehitri prsti :) (Škoda, da na tem forumu ni možnosti, da popraviš post.)
Hotela sem napisati, da sem našla podatke izpred dveh let (2.500), lani maja naj bi jih bilo prijavljenih dobrih 1.000.
Kako je sedaj?
Je komu uspelo priti na kakšen razgovor ali so vsi ti razpisi sami sebi namen in so kandidati že vnaprej znani?
 
OK, zdaj sem hotela popraviti poslani prispevek, ampak - kako??
 
OK, zdaj sem hotela popraviti poslani prispevek, ampak - kako??
upload_2016-8-17_23-36-0.png
 
Hahaha, kako je pa to možno? Pred minutko te možnosti ni bilo, sedaj pa je ...??? :)
 
Je komu uspelo priti na kakšen razgovor? Kaj sreče s službo?
 
Je komu uspelo priti na kakšen razgovor? Kaj sreče s službo?
Pozdravljena, za mojo usmeritev pravzaprav ni razpisov niti bilo. Sem pa vseeno poslala nekaj prosenj za OPB in spremljevalce. Razen negativnih odgovorov, kaj druga os vsega tega nisem imela. Sem pa klicala kar precej sol, ki so imele razpise. Vecina jih je le izpolnjevala predpise...
Upam, da je kdo od vas imel vec srece. Bi bila vesela, ce kdo deli se svojo izkusnjo.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu