Dopolnitev vloge [za razpis jan 2014]

Trenutno berete:
Dopolnitev vloge [za razpis jan 2014]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
24. jan 2013
Prispevki
74
Kaj še je kdo dobil danes obvestilo, da je potrebno dopolnit vlogo? Jaz morem ponovno poslat seznam izpitov z ocenami, ker iz tistega ni razvidno, da gre za mene ( niso napisani moji podatki). Ta seznam, ki sem ga priložila, sem dobila kot prilogo pri diplomi in zdaj ni vredu. V ponedeljek bom šla na referat iskat izpis ocen. Mislite mi ga bodo hoteli dat, glede na to da sem dobla ta seznam kot prilogo pri diplomi? Kaj ste pa ve poslale?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi jaz sem dobila obvestilo, da moram zaradi teh ocen dopolnit vlogo, ker ni razvidno, da so to dejansko moje ocene. Sem imela doma še obvestilo o opravljenih preizkusih, kjer sta zraven še ime in priimek in sem danes poslala kar to.
 
Kaj še je kdo dobil danes obvestilo, da je potrebno dopolnit vlogo? Jaz morem ponovno poslat seznam izpitov z ocenami, ker iz tistega ni razvidno, da gre za mene ( niso napisani moji podatki). Ta seznam, ki sem ga priložila, sem dobila kot prilogo pri diplomi in zdaj ni vredu. V ponedeljek bom šla na referat iskat izpis ocen. Mislite mi ga bodo hoteli dat, glede na to da sem dobla ta seznam kot prilogo pri diplomi? Kaj ste pa ve poslale?

Na faksu boš dobila ta izpisek, samo ga boš morala plačati, če nimaš več statusa.
 
En seznam izpitov z ocenami sem dobila, ko so mi odobrili diplomsko nalogo. Bom tega poslala :)
 
Tudi jaz sem dobila enak poziv za dopolnitev.. Res je, da sem iz priloge k diplomi skopirala samo tista dva lista z ocenami, kjer ni mojega imena... ampak če fotokopiram celo prilogo k diplomi, mislite, da to ne bo ok? Na listu z ocenami sicer še vedno ne bo mojega imena, bo pač še 10 drugih papirjev zraven... Ali mislite, da moram dejansko iti na faks in pridobiti izpis ocen? Na prejšnji razpis sem poslala enako kot tokrat, pa nisem dobila poziva za dopolnitev... no, pa tudi pripravništva ne... :(

Ali je kdo, ki je kopiral celotno prilogo k diplomi in ni dobil poziva za dopolnitev vloge?
 
Sem še enkrat prebrala razpis in piše, da je ok, če priložiš fotokopijo priloge k diplomi... tako da ne bom hodila na faks po izpis ocen...
 
Jaz sem tudi poslala tako kot ti, samo tista dva lista. Zdaj pa sem poslala en izpis, ki sem ga dobila, ko so mi odobrili diplomsko nalogo. Poglej če še imaš kje to pošto. Meni so priložili izpis ocen, kjer so vidni vsi moji podatki in še žig je na izpisu.
 
Ne, jaz takega papirja nisem dobila...:(
 
Ne vem sicer kako je drugje, a jaz sem na FF v Mariboru dobila izpis ocen zastonj, in to v roku 1 dneva. Pisala sem v referat in so mi poslali.
 
Po navadni pošti. Izpis ocen je bil požigosan.
 
Tiste ko še niste poslale dopolnitve, pazite da pošljete v ponedeljek in ne kasneje, ker 12.2 že mora bit na ministerstvu. Pri razpisu je bilo, da smo 3.2. lahko oddali priporočeno, tu pa mora na datum že bit pri njih!
 
Pozdravljeni,
Vidim, da ste že eni dobili odgovore za dopolnitev. Zanima me kam so vam poslali, na stalni ali zacasni naslov? Sama imam problem z stalnim naslovom in me skrbi, da bom posto zgresila. Zanima me se ali so bili odgovori tudi za pomočnik vzgojitelja predšolskih otrok? A ve kdo kdaj bodo odgovori in kam bodo poslali?

Hvala za odgovore!
 
Jaz sem tudi iz FF MB, ampak sem poslala celotno prilogo k diplomi, poziva za dopolnitev pa nisem dobila. Torej je verjetno OK?! Kolikor sem preverjala sedaj naknadno, vidim da so vsi podatki - ime in priimek, naslov, indeks številka,... napisani na prvi strani priloge, nato pa se na vseh straneh v levem spodnjem kotu ponovi številka indeksa, po kateri verjetno vedo, za katero osebo gre. Če pa pošlješ zgolj tiste strani, kjer so napisani izpiti, pa ne morejo vedeti, da je ta številka indeksa res tvoja.

Kakorkoli, če bodo pošto prejeli v sredo, bi lahko v začetku naslednjega tedna že izvedeli za rezultate. (n)
Nikoli si nisem mislila, da bom tako pričakovala rezultate VOLONTERSKEGA pripravništva! Prav zares narobe svet v tej naši državi.
 
Jaz sem prav tako poslala celotno prilogo k diplomi, pa je očitno bilo dovolj. Res je "zanimivo", kako se veselimo volonterskega pripravništva, kajne? :notworthy:
 
Ja, saj je logično, da ne morejo vedeti, da so ocene res moje, če ni prve strani, kjer je ime in hkrati vpisna številka... :) Ampak ob vsem tem pošiljanju prilog, potrdil na ministrstvo , vedno znova in znova, že nekako pričakuješ, da te že poznajo:) Ker itak imajo ene in iste priloge že v večih izvodih... :)))
Še sreča, da ti dajo možnost dopolnitve... :))
Ali kdo ve, koliko prijav so prejeli?
 
Najnovejši podatki:
kandidatov za pripravništvi v šoli je manj kot 400 :) (y)

Torej, če so naše vloge popolne, potem smo dobili pripravništvo. :)

Zdaj pa držat pesti, da se nismo kje "zatipkali" in da so naše vloge popolne.
 
O kako je to fajn prebrati:) če sem pa kaj narobe izpolnila, se bom pa "požrla" :((
 
kaj kdo ve koliko je pa kandidatov za vrtec - pomočnika vzgojitelja,....
 
Najnovejši podatki:
kandidatov za pripravništvi v šoli je manj kot 400 :) (y)

Torej, če so naše vloge popolne, potem smo dobili pripravništvo. :)

Zdaj pa držat pesti, da se nismo kje "zatipkali" in da so naše vloge popolne.

"
Iz tvojih črk v božja ušesa!
"papana", kako si pa to izvedela? Predvidevanje? Jasnovidnost? Zanesljivi viri?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Statističnega urada Republike Slovenije z dne...
Odgovori
0
Ogledi
152
  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
33
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
47
  • Članek
Zavod RS za šolstvo, od leta 1999, posameznikom, skupinam ali institucijam podeljuje priznanja...
Odgovori
0
Ogledi
78
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo Razpis za vpis novincev v srednje šole in...
Odgovori
0
Ogledi
102
  • Članek
Eurydice Slovenija Razpis Erasmus+ 2024
V sklopu promocije razpisa Erasmus+ 2024 na CMEPIUS-u že izvajajo promocijske dogodke z njimi pa...
Odgovori
0
Ogledi
171
  • Članek
Ste že prijavljeni na info dneve? V sklopu promocije razpisa Erasmus+ 2024 na CMEPIUS-u že...
Odgovori
0
Ogledi
244

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu