Dopolnitev vloge [za razpis jan 2014]

Trenutno berete:
Dopolnitev vloge [za razpis jan 2014]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Najnovejši podatki:
kandidatov za pripravništvi v šoli je manj kot 400 :) (y)

Torej, če so naše vloge popolne, potem smo dobili pripravništvo. :)

Zdaj pa držat pesti, da se nismo kje "zatipkali" in da so naše vloge popolne.


A resno? Kok procentno pa to drži? To bi blo super :) Upam da je res tko in da smo vse/vsi ok izpolnili :)

lep pozdrav vsem
 
No... in upamo, da res vsi dobimo to naše težko pričakovano pripravništvo....
(y)
 
O papana, če je to res kar so ti rekli, pomeni da kmalu začnemo z našim delom v šolstvu :) A vi mislite poleg pripravništva opravljati še kaj popoldne prek študentskega servisa ali mislite, da ne znese, kako kaj pravijo ostali, ki so to opravljali?
 
No jaz imam med tednom inštrukcije in vodim vadbo od ponedeljka do četrtka, tako da upam, da mi bo to še naprej uspelo početi, ker je to moj vir zaslužka, drugače ne vem kako bo, s tistim nekaj malega kar dobiš :/
 
Še ena tukaj s slovenščino ... poziva k dopolnitvi nisem dobila, upam, da je ok, ker sedaj že 3. vlagam ... in ja, tudi jaz se veselim volonterskega pripravništva, kar je žalostno ...
 
Še ena tukaj s slovenščino ... poziva k dopolnitvi nisem dobila, upam, da je ok, ker sedaj že 3. vlagam ... in ja, tudi jaz se veselim volonterskega pripravništva, kar je žalostno ...
Pozdravljena sotrpinka ... očitno nam bo v tem roku uspelo (glede na najnovejše podatke) ... držim pesti :)
 
Jaz nameravam poleg pripravništva še prevajati ... Upam, da bo šlo. Kot sem slišala, obstaja možnost sklenitve pogodbe s skrajšanim delovnim časom.
 
papana si mogoče vprašala, kdaj bodo pričeli s pošiljanjem rezultatov?
 
Najbrž imajo tisti, ki so dobili za dopolnit vlogo nek rok, v katerem morajo to storiti - najbrž 8 dnevni, nevem... šele nato bodo začeli z obveščanjem... Predvidevam, da naslednji teden.
 
Rok za dopolnitev vloge je jutri (11.2.), tako da bo mogoče že ta teden kaj znano...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Statističnega urada Republike Slovenije z dne...
Odgovori
0
Ogledi
163
  • Članek
Zavod RS za šolstvo bo pripravil Katalog programov zunanjih izvajalcev obveznih izbirnih vsebin...
Odgovori
0
Ogledi
38
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
53
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v osnovnih šolah, šolah in...
Odgovori
1
Ogledi
212
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v vrtcih, ki so vpisani v...
Odgovori
1
Ogledi
103
  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
50
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
65

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu