Dopolnitev vloge [za razpis jan 2014]

Trenutno berete:
Dopolnitev vloge [za razpis jan 2014]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Povedali so mi, da so bile nekatere vloge nepopolne in jih morajo kandidati do jutri dopolniti. In do konca tedna naj bi vse vloge razvrstili in obvestili kandidate - torej začetek prihodnjega tedna naj bi bili že vsi obveščeni.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,
Vidim, da ste že eni dobili odgovore za dopolnitev. Zanima me kam so vam poslali, na stalni ali zacasni naslov? Sama imam problem z stalnim naslovom in me skrbi, da bom posto zgresila. Zanima me se ali so bili odgovori tudi za pomočnik vzgojitelja predšolskih otrok? A ve kdo kdaj bodo odgovori in kam bodo poslali?

Hvala za odgovore!

Odgovore in obvestila pošiljajo na stalni naslov. SEm se pozanimala pri gospe Valeriji Jenko. Čas za dopolnitev vlog je bil 12.2. Tako da po vsej verjetnosti bomo drugi teden prejeli odgovore.
 
Super, ko bi bilo le res. Upam da je vloga OK in čim prej začnemo. (y)
 
joj, kako se vlečejo dnevi do objave rezultatov za ta razpis... (n)
 
Punce, ali to pomeni, da če ni bilo toliko prošenj, kolikor je razpisanih mest, da bomo zihr vsi sprejeti? Ne bo omejitve, ali je lahko kljub temu tudi neka omejitev? Sicer jaz res dvomim, da vlog ni bilo več...
Sem pa pisala Valeriji Jenko, kdaj bomo obveščeni in odgovor je bil, da v zadnjem tednu februarja... Tako da se bomo še načakali... Sem pa malo jezna, ker potem bomo pa takoj morali začeti z delom. Zato mi je malo čudno, da bomo par dni pred nastopom pripravništva šele izvedeli rezultate... Malo me mika, da bi še sama poklicala na ministrstvo in povprašala, če se da izvedeti, koliko je bilo prijav. Ker ponavadi tega pred rezultati ne dajo ven... Kaj ve mislite o tem?
 
Potem me pa še nekaj zanima. In sicer ali je res možno, da te ravnatelj zaposli samo za polovični delovni čas? In kako je to v praksi? Se ravnatelji strinjajo s tem? Koliko ur na teden si potem prisoten v šoli? In če je kje napisano, koliko nastopov naj bi pripravnik opravil? Pa če so kje kaka navodila zapisana, kako naj bi vse skupaj potekalo in če je potrebno pisati kak dnevnik in kako naj le-ta izgleda? Malo veliko sprašujem, ne? Upam, da vas ne moti? Glede polovičnega časa me pa resno zanima, ker trenutno še nisem našla varstva za mojo hčerko...
Hvala za odgovore!
 
Punce, ali to pomeni, da če ni bilo toliko prošenj, kolikor je razpisanih mest, da bomo zihr vsi sprejeti?

Da.

Ne bo omejitve, ali je lahko kljub temu tudi neka omejitev?

Če je prijavljanih kandidatov manj kot je razpisanih mest, potem ne bo nobene omejitve. Edina "omejitev", ki bi lahko bila je ta, da prijavnica ni ustrezna (mentor, šola, tvoja izobrazba, itd).

Sicer jaz res dvomim, da vlog ni bilo več...

Na prejšnjem razpisu se je na 200 prostih mest za učitelje v šolah prijavilo približno 350 kandidatov. Torej je, res možnost, da se je tokrat prijavilo manj kot 400 kandidatov.
Seveda je pa treba upoštevati še kandidate za vrtce, tam je pa manj prostih mest in veliko več kandidatov.

Sem pa pisala Valeriji Jenko, kdaj bomo obveščeni in odgovor je bil, da v zadnjem tednu februarja...

Po telefonu je bil odgovor do konca naslednjega tedna.
 
Hvala Frucka za inforrmacijo, tako ne rabimo vsak posebej klicati!

Vse dobro vsem!!!(y)
 
je mogoče že kdo dobil pošto?

Jaz je drugače danes še ne pričakujem. Za plačano pripravništvo, smo bili obveščeni v petek...
 
Nazadnje urejeno:
Ta teden so v Sloveniji izredne razmere. Dokler so na sporedu OI bodo v vseh službah opravljali samo nujna dela. :)

Žal naše pripravništvo ne spada med "nujna dela". :(
 
Poštar ni pozvonil niti enkrat ;) torej čakamo naprej ...:whistle:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Statističnega urada Republike Slovenije z dne...
Odgovori
0
Ogledi
164
  • Članek
Zavod RS za šolstvo bo pripravil Katalog programov zunanjih izvajalcev obveznih izbirnih vsebin...
Odgovori
0
Ogledi
38
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
60
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v osnovnih šolah, šolah in...
Odgovori
1
Ogledi
259
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v vrtcih, ki so vpisani v...
Odgovori
1
Ogledi
109
  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
50
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
67

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu