dodatno strokovno delo

Trenutno berete:
dodatno strokovno delo

Pridružen
30. sep 2012
Prispevki
10
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni!

Zanima me, ali se za napredovanje v naziv upošteva tudi dodatno strokovno delo, ki sem ga opravila v zasebnem podjetju.
Po izobrazbi sem namreč profesorica slovenščine, zato sem imela priložnost v zasebnem podjetju izvesti tečaj slovenskega pravopisa, ki je trajal 12 pedagoških ur.
Lahko za ta tečaj dobim kakšno točko? Podjetje mi je izdalo potrdilo o izvedenem tečaju.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.070
  • Članek
V vzgoji in izobraževanju si želijo, da bi bili tudi vzgojitelji in učitelji izvzeti iz...
Odgovori
1
Ogledi
497
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje sta v rubriki Javne objave z dne 20. 4. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
421
  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
37
  • Članek
Na Centru RS za poklicno izobraževanje objavljajo nov priročnik Na poti k trajnostnim izdelkom...
Odgovori
0
Ogledi
115
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 204. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
Minister za vzgojo in izobraževanje dr. Darjo Felda se bo udeležil 30. strokovnega srečanja...
Odgovori
0
Ogledi
288

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu