Dodatno strokovno delo pred diplomiranjem

Trenutno berete:
Dodatno strokovno delo pred diplomiranjem

Pridružen
3. dec 2013
Prispevki
29
Naziv
profesorica angleščine
Zavod
/
Področje
  1. Osnovna šola
A mogoče kdo ve, če se dodatno strokovno delo pred diplomo upošteva pri zbiranju točk za napredovanje v naziv? Stvar je namreč taka, da sem začela svojo učiteljsko kariero še preden sem diplomirala in takrat sem opravila nekaj dodatnih strokovnih del, ki se vrednotijo s točkami za napredovanje, a ne vem, če se mi to sploh upošteva ali se upošteva samo tisto po diplomiranju.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Če sem pravilno razumela Pravilnik o napredovanju zaposlenih v VIZ, se šteje le dodatno strokovno delo, opravljeno v času zaposlitve:

14. člen
Opravljeno dodatno strokovno delo se vrednoti in točkuje v skladu s 17., 20. oziroma 23. členom tega pravilnika, in sicer glede na to, na katerem področju je bil strokovni delavec, ravnatelj oziroma direktor zaposlen v času, ko je dodatno strokovno delo opravil.


Prav tako ni možno presežka točk prenesti na naslednje napredovanje, saj je v pravilniku zapisano, da se začne zbiranje točk za naslednje napredovanje, ko je vložena pisna vloga za prvo.
Morda se oglasi še kdo, ki ima več izkušenj, informacij.
 
Ampak če sem prav razumela zgornji zapis, je pogoj torej, da si zaposlen na tem delovnem mestu, ni pa v tem členu govora o tem, da moraš dejansko imet ustrezno izobrazbo. A je to kje drugje v pravilniku zapisano? Ko sem jaz pregledovala ta pravilnik, nisem zasledila tega glede diplome ... Ali pa je to še ena taka stvar, za katero nikjer nič ne piše (kot smo razpravljali že v eni drugi temi, prekinitev napredovalnega obdobja v času, ko nimaš zaposlitve), pa jo vseeno upoštevajo.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.073
  • Članek
V vzgoji in izobraževanju si želijo, da bi bili tudi vzgojitelji in učitelji izvzeti iz...
Odgovori
1
Ogledi
497
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje sta v rubriki Javne objave z dne 20. 4. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
422
  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
37
  • Članek
Na Centru RS za poklicno izobraževanje objavljajo nov priročnik Na poti k trajnostnim izdelkom...
Odgovori
0
Ogledi
116
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 204. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
Minister za vzgojo in izobraževanje dr. Darjo Felda se bo udeležil 30. strokovnega srečanja...
Odgovori
0
Ogledi
288

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu