Dodatna izobraževanja brezposelnih učiteljev

Trenutno berete:
Dodatna izobraževanja brezposelnih učiteljev

Pridružen
24. jun 2011
Prispevki
11
Pozdravljeni!

Iščem informacije, kam se lahko obrnem, če se želim dodatno izobraževati. Sem prof., brezposelna, ampak bi se vseeno rada vključila v kakšno študijsko skupino, šla na katero izmed izobraževanj v katalogu za učitelje, iz svojega področja,, .... Ima kdo izkušnje s tem? Se lahko vključiš tudi sam, ali je nujno da te prijavi, vključi zavod, šola kjer si zaposlen?
Hvala,

Lp, Monika
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena,

Tudi sama sem v enakem položaju (brezposelna). Glede dodatnega izobraževanja....sama sem lani pisala na ZRSŠ in vprašala ali se lahko, glede na to, da sem brezposelna, prijavim in udeležim kakšnih izobraževanj in dobila pozitiven odgovor. Šla sem sicer na brezplačna. Če že trenutno nimam dela, se lahko vsaj tako dodatno izobražujem in postajam bolj kompetentna in konkurenčna na trgu dela. Veliko uspeha.
Lp.
 
Hvala Makita za odgovor. Se strinjam s tabo. Najverjetneje si izbirala po katalogu izobraževanj za učitelje? Lp,
 
Pozdravljena,

Tudi sama sem v enakem položaju (brezposelna). Glede dodatnega izobraževanja....sama sem lani pisala na ZRSŠ in vprašala ali se lahko, glede na to, da sem brezposelna, prijavim in udeležim kakšnih izobraževanj in dobila pozitiven odgovor. Šla sem sicer na brezplačna. Če že trenutno nimam dela, se lahko vsaj tako dodatno izobražujem in postajam bolj kompetentna in konkurenčna na trgu dela. Veliko uspeha.
Lp.

Gledam katalog na linku, ki ga je pripel Mladi učitelj. (Katalog programov nadaljnega izobraževanja in usposabljanja strokovnih delavcev v vzgoji in izobraževanju za šolsko leto 2015/2016) Tu ni nič brezplačnega.

Lahko prosim poveš, kje se najde kaj brezplačnih izobraževanj?
 
Šla sem na seminarje in delavnice ABC e-sola, izvajalec je bil ZRSŠ. LP
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 29. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
41
  • Članek
V petek, 15. marca 2024, je v Državnem zboru potekala javna predstavitev mnenj o osnutku...
Odgovori
0
Ogledi
56
  • Članek
Strokovna delovna skupina pod vodstvom dr. Janeza Vogrinca je pripravila osnutek predloga...
Odgovori
0
Ogledi
82
  • Članek
V državnem zboru RS bo v petek, 15. 3. 2024 potekala 3. javna predstavitev mnenj Nacionalnega...
Odgovori
0
Ogledi
76
  • Članek
Dve tretjini slovenskih učencev ne doživlja šole kot varen prostor; pogrešajo učitelje, ki bi...
Odgovori
0
Ogledi
98
  • Članek
Strokovnjaki opozarjajo, da ima nacionalni program vzgoje in izobraževanja več nedomišljenih...
Odgovori
0
Ogledi
93
  • Članek
Strokovna delovna skupina pod vodstvom dr. Janeza Vogrinca z ljubljanske Pedagoške fakultete je...
Odgovori
0
Ogledi
111

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu