Dilema v čakanju na pripravništvo

Trenutno berete:
Dilema v čakanju na pripravništvo

@sarita , ja jst bi morebitnemu delodajalcu lepo razložil ta problem in bi ga jasno vprašal o problemu ... poleg tega bi mu rekel, da se mi zdi to neumno, da se zahtevajo izkušnje, če se jih pa ne da pridobiti ...

kaj pravite o tej tematiki, @Mladi učitelj ?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Se strinjam, da je izkušnje težko pridobiti, če sploh nimaš veliko možnosti. Vsekakor pa vam razlaga morebitnemu delodajalcu, da se izkušenj ne da pridobiti in se vam to zdi neumno, ne bi popolnoma nič koristila. Pa ne gre za to ali imate prav ali ne, ampak tako pač je.

Zelo podobno izkušnjo (glede mišljenja) sem doživel nekaj dni nazaj, ko sem želel izvedeti, zakaj se za sprejemni izpit na določeni srednji šoli zahtevajo vsebine, ki so predmet prvega letnika? Odgovor je bil preprost: tako pač je. Ne ostane ti veliko možnosti, če naletiš na tak odgovor. Ali učence pripraviš dodatno ali pa se temu upreš na pravi način.
 
@Mladi učitelj, ja no, samo po eni strani se mi pa tudi zelo neumno zdi, da ravnatelji zahtevajo izkušnje ... ja, kje jih boš pa pridobil, če ti jih sam sistem ne nudi?
 
@Mladi učitelj, ja no, samo po eni strani se mi pa tudi zelo neumno zdi, da ravnatelji zahtevajo izkušnje ... ja, kje jih boš pa pridobil, če ti jih sam sistem ne nudi?
Razumem, ampak da se to ravnatelju na razgovoru pove (na način, da se vam to zdi zelo neumno), vam vsekakor ne bo doprineslo k izboru za delovno mesto. Razen, če je ravnatelj dovolj razumen.
 
@sarita , in zakaj bi tako mislila, torej da bi "živel na drugem planetu" ... saj ne rečem, da so moji komentarji in videnja pravilna, zgolj izražam mnenja, ki jih imam ...
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
501
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k...
Odgovori
0
Ogledi
1.142

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu