Dijaški dom

Trenutno berete:
Dijaški dom

Pridružen
8. jan 2013
Prispevki
1
Ali je tukaj kdo, ki je opravljal strokovni izpit za vzgojitelja dijaških domov; ali sprašujejo splošna vprašanja tudi za druga področja, ali se (predvsem pri zakonodaji) osredotočijo bolj na tvoje strokovno področje - v mojem primeru torej na vrašanja za vzgojitelja v dijaških domovih?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

1. 6. imam strokovni izpit. Pripravništvo sem opravljala v dijaškem domu. V zakonodaji sem zasledila, da morama poleg zakonodaje za dijaške domove poznati še zakonodajo o srednjih strokovnih in poklicnih šolah ter gimnazijah.

V obvestilu z ministrstva, ki sem ga prejela dane je navedeno sledeče: ...da ste razporejeni k opravljanju strokovnega izpita pred izpitno komisijo za učitelje in druge strokovne delave v nižjem poklicem izobraževanju, srednjem poklicnem izobraževanju, srednjem strokovnem in tehniškem izobraževanju, srednjem splošnem izobraževanju, vzgojitelje in druge strokovne delavce v dijaških domovih ter strokovne delavce v višjem strokovnem izobraževanju, v sestavi ...

Če prav razumem, se slednje nanaša na področja, ki jih ta komisija pokriva. Ali lahko v tem primeru (pripravništvo v dd) dobim tudi vprašanje iz zakonodaje za višje strokovne šole? Do sedaj tega nisem zasledila in sem v dilemi. Je pa res, da v dijaškim domovih lahko prebivajo študenti višjih strokovnih šol, če so prosta mesta ...

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Mojca
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije je z dnem 23. 8. 2023 objavilo Javni poziv...
Odgovori
0
Ogledi
250

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu