Delovna sobota

Trenutno berete:
Delovna sobota

Pridružen
22. okt 2015
Prispevki
122
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,

kot nadomestna učiteljica sem zaposlena (polni delovni čas) od 1. 9. do 7. 10. V tem času bo na šoli, kjer sem zaposlena, delovna sobota. Nadomešča se nek dan, ki bo prost ne vem kdaj. Do 7. 10. zagotovo ne.
Zanima me, če je ta delovna sobota delovna tudi zame ali zgolj za tiste, ki bodo na dodaten prost dan še imeli službo na dotični šoli.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

ni logično, da bi nadomeščali dan, ko ne boste več zaposleni, morajo pa tudi učenci imeti pouk. Kako to rešiti ne vem. Najbolje, da vprašate vodstvo, kako je s tem, saj v zakonih tega konkretno ne boste našli.

Moje mnenje je, da vi tega ne rabite nadomestiti, kako bodo to nadomestili učenci je stvar vodstva šole. Žal vam kaj več ne morem pomagati.
 
Hvala za odgovor.
Ta dan bo dan dejavnosti, pouka v klasičnem smislu ne bo.
Vesela bom, če se še kdo oglasi s svojim razmišljanjem ali celo podobnim primerom.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni. Kako je z izplačilom redne delovne uspešnosti? Se ravnatelj lahko odloči in...
Odgovori
3
Ogledi
2.344
  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje se je 20. junija 2023 prvič sestala Medresorska...
Odgovori
0
Ogledi
263
  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje se je 20. junija 2023 prvič sestala Medresorska...
Odgovori
0
Ogledi
439

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu