Delitev po vertikali

Trenutno berete:
Delitev po vertikali

Pridružen
6. maj 2018
Prispevki
2
Opravljala sem za pomočnico vzgojiteljice.

Krovni zakon za vzgojo in izobraževanje? Katere ustanove zajema - delitev po vertikali.
Kateri so strokovni delavci v vrtcu?
Kako ravnatelj ve, da ste ustrezen kader za delo v vrtcu? (najprej sem rekla, da je treba predložiti ustrezne listine. Imeti je treba ustrezno šolo, strokovni izpit in seveda potrebno je znanje slovenščine. Ampak ni želela tega. Čudno je oblikovala vprašanje, slišati pa želela, da to odreja zakon.)


Pozdravljena!
Hvala, ker si delila svoja vprašanja z nami. Prosila bi te, ali bi mi lahko odgovorila na tvoje prvo vprašanje. Namreč, ne razumem, kaj želijo z delitvijo po vertikali? Hvala
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena!
Hvala, ker si delila svoja vprašanja z nami. Prosila bi te, ali bi mi lahko odgovorila na tvoje prvo vprašanje. Namreč, ne razumem, kaj želijo z delitvijo po vertikali? Hvala
Želela je slišati vrstni red od vrtca, OŠ... Dalje. Zaporedje, kako prestopamo prage s starostjo. :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni. Zanima me ali mogoče kdo ve kakšen bi bil pravilen odgovor na vprašanje v zvezi s...
Odgovori
1
Ogledi
661

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu