Eurydice Slovenija Delavnice za strokovni kader na področju športa in izobraževanja

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Delavnice za strokovni kader na področju športa in izobraževanja

Športna unija Slovenije pripravlja štiri praktično obarvane delavnice za strokovni kader na področju športa in izobraževanja: Uporaba plesnih zvrsti in plesa pri športni vadbi (26. 9. 2020, Novo mesto), Igriva gimnastika za najmlajše (14. 11. 2020, Slovenj Gradec), Razumevanja vloge čustev, notranjih prepričanj in motivacije pri učenju in poučevanju (26. in 27. 1. 2021, Maribor) ter Vzpostavimo sodelovalne odnose in oblikujmo spodbudno in ustvarjalno učno okolje (marec 2021, Ljubljana). Več informacij o delavnicah najdete na sportna-unija.si.

Vir: CNVOS, 21. 9. 2020

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Eurydice Slovenija KIPSI delavnice 3D modeliranja
V mesecu juniju 2023 so v okviru projekta Kombinirano izobraževanje v poklicnem in strokovnem...
Odgovori
0
Ogledi
339
  • Članek
8. maja sta Ministrstvo za digitalno preobrazbo in Ministrstvo za notranje zadeve izvedli...
Odgovori
0
Ogledi
476
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
522
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
346
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
364
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
324
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
292

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu