Datumi strokovnih izpitov

Trenutno berete:
Datumi strokovnih izpitov

Pridružen
9. sep 2014
Prispevki
13
Področje
  1. Poklicne in strokovne šole
Sicer že obstaja mapa z datumi zagovorov in izpitne komisije.
Mene pa zanima, ali je mogoče vsaj približno predvideti, koliko časa po poslani prijavi bom na vrsti za strokovni izpit pred izpitno komisijo.
Od nekoga mi je bilo rečeno, da se večina čaka tam nekje 3 mesece; spet od drugega, da si lahko na vrsti že po 14 dneh.
V "Datumi zagovorov in izpitna komisija" sem poizkusil najti nek razviden vzorec, vendar mi to ni uspelo Verjetno se že zaradi različnih krajev zagovorov, saj se več različnih komisij pojavlja na isti datum - vsaj mislim, da ti obstajajo v Ljubljani, Mariboru in še kje. Kje?
Poleg tega ni navedeno, kdaj se je nekdo na nek izpit prijavil - torej, koliko časa je preteklo od prijave do izpita.

Morda bi bilo to smiselno urediti po vseh mestih, v katerih se opravljajo strokovni izpiti. Nato pa za vsako mesto napisati, kdaj okvirno so zagovori (npr.: eden je sredi/ob koncu oktobra, drugi sredi decembra itd.).

Zaradi pomanjkanja časa sem namreč pred dilemo, kdaj se na strokovni izpit prijaviti. Snovi še nisem predelal, poleg tega je verjetno še kak teden ali dva ne bom uspel študirati.
Če bi lahko, bi podatek okvirnega časa od prijave do strokovnega izpita dodal v "Datumi zagovorov in izpitna komisija".

Hvala za pomoč in lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ne ven kaj mislite s tem, da se zagovori izvajajo na različnih lokacijah. Zagovori se izvajajo zgolj in SAMO na Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport v Ljubljani. Seveda je možno, da ima več kandidatov zagovor na isti dan in pri isti ali pri različnih komisijah. Koliko časa se čaka na strokovni izpit je odvisno od različnih dejavnikov. Sama sem čakala mesec dni. Mislim, da je to kar realno. Lahko pa seveda pokličeš na ministrstvo in vprašaš kdaj (okvirno) lahko pričakuješ datum.
 
Še to: ob prijavi lahko navedete čas v katerem izpita ne morete opravljati. Mislim, da na ministrstvu to vedno upoštevajo.
 
Hej...
Jaz imam zagovor danes, nanj pa sem (od poslane prijave) čakala slabe tri tedne.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija so v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
91
  • Članek
Število pedagoških honorarnih delavcev na visokošolskih zavodih je bilo v opazovanem študijskem...
Odgovori
0
Ogledi
102
  • Članek
Delovna skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 je 29. 11...
Odgovori
0
Ogledi
168
  • Članek
Skupina za pripravo Nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja 2023–2033 (NPVI) vabi na javno...
Odgovori
0
Ogledi
304
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
264
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
426
  • Članek
Zavod RS za šolstvo je vzpostavil digitalni arhiv člankov iz svojih strokovnih revij, ki so bile...
Odgovori
0
Ogledi
490

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu