datum za strokovni izpit

Trenutno berete:
datum za strokovni izpit

Pridružen
17. mar 2020
Prispevki
5
Zdravo!

V kratkem se mislim prijaviti na strokovni izpit pa me zanima, če morda kaj veste kdaj približno bom imela datum izpita?

LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena,

pri trenutnih razmerah bolj težko rečem glede datuma. Je pa tako, da boš najprej dobila povratno informacijo, če imaš vse pogoje za opravljanje izpita, to kar hitro dobiš. Jaz sem v roku 2,3 dneh dobila pošto o ustreznosti, potem pa čez kakšne 3 dni pa še datum, ki pa so ga zaradi korone prestavili. Ti pa sporočijo vsaj 14 dni pred izpitom datum, da imaš še čas za pripravo. Mislim pa, da jih je kar nekaj še, ki so imeli datume in morajo najprej te obdelat. Lp
 
Jaz sem dobila prvič datum in imam strokovni izpit v ponedeljek (11.1), tako da se mi zdi, da so tisti s ponovnimi datumi že šli skozi :)
Mislim, da imaš prav, ker v tem tednu nas je kar veliko bilo in tudi veliko prostorov je bilo zasedenih, tako da sklepam, da so nas vse razvrstili v tem tednu. Je pa res, da se jih je kar nekaj odjavilo, ali pa ni prišlo.
 
Kdaj pa ste se prijavili? Jaz sem prijavnico poslala danes in me je zdaj ob tem datumu kar precej stisnilo. :)
Brez skrbi :D jaz sem se prijavila 26.10, ampak se je ravno naslednji teden opravljanje strokovnih izpitov prekinilo. Sodlavka se ima strokovnega 15.11, pa se je tudi prijavila že oktobra. Tudi če sedaj pošljete prijavo, bo trajalo nekje 3-4 dni, da dobite odgovor o popolni prijavi, pa tudi datum vam javijo vsaj 2 tedna prej. Se mi zdi, da so trije tedni učenja čisto dovolj.
 
Mislim, da imaš prav, ker v tem tednu nas je kar veliko bilo in tudi veliko prostorov je bilo zasedenih, tako da sklepam, da so nas vse razvrstili v tem tednu. Je pa res, da se jih je kar nekaj odjavilo, ali pa ni prišlo.
Kako pa se lahko kar tako odjavis oz. ne prides? predvidevam da zdravstveni razlogi, ali? :)
 
Ne, nisem. Niti poste, da je prijava ustrezna oziroma neustrezna. Kar je po eni strani ok, ker imam s tem vsakic kak dan za ucenje zraven. :) Po drugi strani pa vsak dan okupiram ta poštni nabiralnik kot da je zlat... :)
Kako to potem poteka? Ali najprej dobimo pošto da je prijava ustrezna in šele nato datum ali datum dobimo kar takoj?
 
Datum zagovora je vezan tudi na področje za katerega opravljaš izpit (vzgojitelj, učitelj, organizator izobraževanja ...).
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.040
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
523
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
346
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
326
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
293

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu