DATUM V MAJU

Trenutno berete:
DATUM V MAJU

Pridružen
10. jan 2011
Prispevki
42
Pozdravljeni!

Zanima me, ali se mogoče kdo te dni prijavlja na izpit?? oziroma, ali v mesecu maju ni še nobenega roka? jaz se še odločam za prijavo, ne bi ravno rada prišla na vrsto že po dveh tednih..

lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz ga imam pojutrišnjem JC_pray.gif

Odgovor sem dobila en teden po prijavi......do SI pa so bili 3 tedni in 3 dnevi dash1.gif

Me je malce šokiralo, ampak sem te 3 tedne stisnila in napela vse svoje moči JC_pray.gif Če bi imela več časa, bi se verjetno učila manj, ker bi se mi zdelo, da imam še dovooooolj dni na razpolago JC_thinking.gif

Jaz ti svetujem, da se kar pogumno prijaviš......zdaj se bodo začeli sončni dnevi in bo bolj težko ostati zbran z zapiski :-D

LP
 
Jaz sem že prijavljena in čakam na poštarja, da mi prinese veselo novico.... prejšnji teden v četrtek sem dobila odločbo, da izpolnjujem pogoje....torej zdaj čakam le še na datum... sem že ful neučakana :P
 
Pozdravljene punce!

Tudi jaz sem ena izmed teh, ki čakajo na datum za SI. Lahko vam zaupam informacijo, da bodo strokovni izpiti baje po 8.5., kar pomeni, da bi morale dobiti datum ta teden. Prijavo sem oddala 18.3, ker pa je bila nepopolna, sem dopolnjeno prijavo poslala 25.3 in nato dobila odločbo 31.3. Tako, da že kr nekaj časa čakam na datum:) Upam, da bo kmalu, da vidim vsaj katero komisijo bom imela...:)

Lp

Mojca
 
Mojcy kaj pa je bilo narobe s prijavo? (če ni skrivnost ;))

Ja punce...jaz pa res še zbiram pogum..ta teden ga morm zbrat, da oddam prijavo... no javite ko dobite datume :D :D
 
Napaka je bila moja nepozornost, saj sem pozabila na prijavi odtisniti žig :) To je očitno zelo pomembno, poleg podpisa ravnatelja, tako da pozornost pri izpolnjevanju prijave ni odveč:)

Kar zberi pogum, vseeno pa ti predlagam, da se morda pred prijavo naučiš vsaj ustavo, ki je je nekako še najmanj in od katere ti že po prvem branju kar dosti ostane v spominu:)

Lp

Mojca
 
A prav na obrazcu za prijavo mora bit žig in podpis, ker namreč na obrazcu za prijavo sploh ni prostora namenjenega za to, žig in podpis pa je na obrazcu, kjer so vpisani opravljeni in ocenjeni nastopi?? ali se motim?
 
Jaz na samo prijavo tudi nisem kakšnega žiga dajala, pa je blo s prijavo vse vredu. Mojcy, verjetno si mislila na tisti list z oceno praktičnih nastopov, ne?
 
Uporabnik Mojcy je napisal:
Kar zberi pogum, vseeno pa ti predlagam, da se morda pred prijavo naučiš vsaj ustavo, ki je je nekako še najmanj in od katere ti že po prvem branju kar dosti ostane v spominu:)

se podpišem pod tole...
jaz sem tudi kar nekaj časa zbirala pogum in sem se hotela pred prijavo vsaj nekaj malega že naučit....
zdaj pa čakam na datum in se mi zdi, da samo nekaj bluzim okoli....bolj resno bom verjetno začela, ko bom datum videla :P
 
Ja meni se tudi zdi, da počasi že potrebujem datum, da se malo bolj organizirano zraven spravim. Slovenski jezik in ustavo sem že površno naštudirala, zakonodaje pa nekak nimam volje se zraven spravit! Kako pa vam ostalim kaj ta zakonodaja steče?? (jaz delam za OŠ)...
 
Pozdravljene!

Tudi jaz pričakujem pošto z datumom za SI. Živčna sem že sto na uro. Kaj mogoče kdo ve, kakšna so vprašanja pri slovenščini (sem slavistka)? Vsi me strašijo, sploh ne vem več, kaj naj verjamem.
Lepo se učite.

Lp
 
Živjo,
jaz sem poslala prijavo 21.3., danes sem pa klicala za datum, če je že znan in mi je prijazna gospa na ministrstvu povedala, da sem razporejena na dan 16.5. JC_gimmefive.gif

Lp! gamer1.gif
 
Uporabnik Nicole je napisal:
Živjo,
jaz sem poslala prijavo 21.3., danes sem pa klicala za datum, če je že znan in mi je prijazna gospa na ministrstvu povedala, da sem razporejena na dan 16.5. JC_gimmefive.gif

Lp! gamer1.gif

Jaz sem se tudi ta dan prijavila, pa sem potem že čez teden dni dobila datum - 20.4. Connie_happy-mail.gif
 
Uporabnik trezika je napisal:
Jaz na samo prijavo tudi nisem kakšnega žiga dajala, pa je blo s prijavo vse vredu. Mojcy, verjetno si mislila na tisti list z oceno praktičnih nastopov, ne?

Mislila sem list z oceno praktičnih nastopov ja:)

Nicole na katero številko si to klicala, če smem izvedeti, ker me že tako muči, ta datum, da joj:) Tudi jaz sem v situaciji kot nekatere tukaj, da se nekako nebom spravila zraven, dokler ne bom dobila datuma. Jutri začnem z zakonodajo in se bom potrudla, da jo predelam do konec tedna :)


Uspešno učenje želim vsem in upam, da kmalu že pride ta pošta Laie_13.gif


Lp

Mojca
 
Mojcy, klicala sem na številko (01) 400 54 62 (ga. Kaučič). Sicer to ni v moji navadi, ampak v tem tednu odhajam na potovanje, zato sem bila pa neučakana glede datuma.... Skrbelo me je, da bom imela SI takoj ko se vrnem, ampak na srečo je datum zelo ugoden Laie_60A.gif

Lp!
 
Nicole najlepša hvala za tako hiter odgovor ;) Kaj te je vprašala zakaj kličeš ali bi ti v vsakem primeru dali informacijo? Jaz bom poskusila jutri, pa bomo videli:)

Uživaj na potovanju, saj bodo potem živčki zagotovo bolj delali:)

Lp

Mojca
 
Mislim, da ti dajo informacijo v vsakem primeru, tako da ti kar preveri, da boš pomirjena, hehe! Mogoče bova pa imeli isti dan... ;)
Lp! :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.043
Na spletišču EUR-Lex se 31. 5. 2023 v rubriki Uradni listi Evropske unije EUR-Lex maj 2023 med...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
IPoP – Inštitut za politike prostora vabi k sodelovanju v pobudi Polni zagona kolesarimo v...
Odgovori
0
Ogledi
154

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu