Datum strokovnega izpita

Trenutno berete:
Datum strokovnega izpita

Pridružen
22. feb 2016
Prispevki
12
Naziv
pomocnica vzgojiteljice
Področje
  1. Vrtec
Živjo mene pa samo zanima koliko časa traja da dobim datum strokovnega izpita po pošti. Danes so me prijavili na strokovni izpit?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo,
jaz sem dobila čez približno teden dni pošto, da sem oddala vse potrebno in takoj dan za tem še pošto z datumom.
Srečno :)
 
Zivjo
Zanima me kdaj si dobila datum, ker ne vem, ali naj se prijavim sedaj ali jeseni.Rada bi ga opravljala sedaj,ker septembra ne upam.
 
Jaz sem dobila datum v 4h tednih od prijave.
 
Pozdravljeni! Mene zanima če se lahko prijavim na strukovni izpit začetkom sedmega meseca, ker bi rada prišla na vrsti septembra, ker imam dosti gradiva za učenje. Strah me je,da bi dobila datum prej ko sem se naučila.
 
Ce se prijavis v zacetku julija, sigurno prides na vrsto septembra. Ker opravljanje izpita je mozno le do 15.7 , nato pa od 15.9. naprej... :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
985
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.047
  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
37
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
24
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
508
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 204. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
119. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za izobraževanje odraslih bo v sredo, 15. 11...
Odgovori
0
Ogledi
214

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu