Datum pred počitnicami

Trenutno berete:
Datum pred počitnicami

Pridružen
9. nov 2012
Prispevki
75
Pozdravljeni!

Malo bom špekulirala. Zanima me, do kdaj bi morala oddati seminarsko nalogo v branje mentorici in potem dobiti datum za "nastop" pred komisijo, če želim priti na vrsto konec junija.

Kdaj gredo komisije na dopust?

Hvala za odgovore.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Datum pred počitnicami

Pozdravljeni!

Če bi oddala seminarsko nalogo pred prvomajskimi prazniki in bi jo mentorica posredovala naprej takoj po njih, potem lahko, glede na izkušnje kandidatov za SI preteklih let sklepam, da pridem na vrsto še pred počitnicami. Vsaj tako se zdi.

Hvala spoštovani Mladi učitelj za informacijo.

Prijazen pozdrav vsem.

Cufek
 
Odg: Datum pred počitnicami

Živjo

mene pa zanima, če je bilo oddano vse potrebno 4.6. kdaj potem lahko pričakujem ustni strokvni izpit? Upam, da ne pred počitnicami ali pač? Je možno že v septembru?

Lp tiky
 
Odg: Datum pred počitnicami

Uporabnik cufek je napisal:
Pozdravljeni!

Če bi oddala seminarsko nalogo pred prvomajskimi prazniki in bi jo mentorica posredovala naprej takoj po njih, potem lahko, glede na izkušnje kandidatov za SI preteklih let sklepam, da pridem na vrsto še pred počitnicami. Vsaj tako se zdi.

Hvala spoštovani Mladi učitelj za informacijo.

Prijazen pozdrav vsem.

Cufek
Mislim, da bi lahko prišli na vrsto še pred počitnicami.

*Se opravičujem za pozen odgovor. Očitno sem vaš prispevek zgrešil doh.gif
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.075
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.138
  • Članek
Zdravniška zbornica Slovenije je 14. decembra 2023 izrekla zahvalo Delovni skupini za...
Odgovori
0
Ogledi
165
  • Članek
Predstavniki Sindikata vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije (Sviz) so se ob 14...
Odgovori
0
Ogledi
219
  • Članek
Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije bo na protestnem shodu pred...
Odgovori
0
Ogledi
258
  • Članek
Glavni odbor sindikata vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture ocenjuje, da vladni predlog...
Odgovori
0
Ogledi
337
  • Članek
Glavni odbor sindikata vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture ocenjuje, da vladni predlog...
Odgovori
0
Ogledi
351

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu