Čas od prijave do datuma strokovnega izpita

Trenutno berete:
Čas od prijave do datuma strokovnega izpita

Pridružen
26. jan 2021
Prispevki
16
Pozdravljeni, malo gledam objave in vidim, da so se nekateri prijavili npr. oktobra 2020 in dobili datum šele januarja 2021. Je to zaradi epidemije, ker se vmes izpiti niso izvajali? Koliko je načeloma povprečna čakalna doba?
 
To je gotovo zaradi epidemije. Moji kolegi, ki so že opravljali, so dejali, da so dobili datum v normalnih okoliščinah nekje 2 do 3 tedne po prijavi.
 
Podpri 0
Tudi mene zanima, kako dolgo se čaka. A ste se vsi prijavili šele potem, ko ste večino snovi že znali? Ne vem, ali naj se še učim ali naj se kar prijavim ...
 
Podpri 0
Jaz sem prijavo poslala 11.1. Čez 9 dni sem imela na mailu datum, ki je 10.2. Torej od moje poslane prijave do strokovnega je en mesec. Če ta podatek kaj koristi. Učit sem se začela 2 dni preden sem poslala prijavo. :)
 
Podpri 0
Pozdravljeni, malo gledam objave in vidim, da so se nekateri prijavili npr. oktobra 2020 in dobili datum šele januarja 2021. Je to zaradi epidemije, ker se vmes izpiti niso izvajali? Koliko je načeloma povprečna čakalna doba?
Tudi jaz sen tako dolgo čakala na vrsto tako da mislen da je taksen cas normalen pri vseh.
Lp
 
Podpri 0
Jaz sem prijavo poslala 11.1. Čez 9 dni sem imela na mailu datum, ki je 10.2. Torej od moje poslane prijave do strokovnega je en mesec. Če ta podatek kaj koristi. Učit sem se začela 2 dni preden sem poslala prijavo. :)
To je kar hitro potem. Jaz ne znam dobro ocenit, koliko časa mi bo vzelo učenje, zdaj šele zbiram vso literaturo na kup in se mi zdi tega ogromno :worried:
 
Podpri 0
Ste se učili samo po vprašanjih? Ker jaz v enem tednu ne pridem niti skozi vse gradivo, kaj šele, da bi se naučila podrobnosti.
 
Podpri 0
Preletela sam vprasanja ja. Gradivo sem imela od tega portala. Jaz sem se uspesno naucila odvisno od posameznika kako si zapomni
 
Podpri 0
Za gimnazijo: manjka še nekaj prijav, zelo malo kandidatov je trenutno, tako da bo v drugi polovici marca. Torej, do 15. 3. gotovo ne.
 
Podpri 0
Klical sem dva dni nazaj. Zaenkrat nas je 3/4 nekje od minimalnega števila da skličejo komisijo. Torej, glede na to da sem prijavljen od 5. 2. nekje, bi se to moralo v začetku marca dofilati. Če imate kake pisne ustne ocene v planu do 12. 3. recimo jih kar izpeljite. Prva dva tedna smo "varni" :D
 
Podpri 0

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Dopolnjeni zakon o osnovni šoli (Uradni list RS, št. 87/11 z dne 2. novembra 2011) je...
Odgovori
0
Ogledi
160
Pozdravljeni, Zaposlena sem kot učiteljica v OPB za 80%, tj. 32 ur na teden. To nanese 6,4 ure...
Odgovori
0
Ogledi
686
  • Članek
Na višješolskih in visokošolskih zavodih se začenja novo študijsko leto. V tem prelomnem...
Odgovori
0
Ogledi
274
Pozdravljeni. Leta 2020 sem dobila pripravništvo v vrtcu, zaključilo se mi je decembra istega...
Odgovori
0
Ogledi
967
  • Vprašanje
Spoštovani. Ali tudi v šolstvu velja zakon, da je lahko delavec največ dve leti zaposlen za...
Odgovori
1
Ogledi
822
  • Članek
Vseslovenska akcija bo potekala 1. oktobra 2023, ko praznujemo mednarodni dan starejših. Slednji...
Odgovori
0
Ogledi
521
  • Članek
Na Arnesu so zaznali in odpravili varnostno ranljivost pri AAI-prijavi in skrbnike vseh...
Odgovori
0
Ogledi
281

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu