Cankar, Doltar Čokl

Trenutno berete:
Cankar, Doltar Čokl

Pridružen
13. feb 2018
Prispevki
3
Področje
  1. Vrtec
Zelo prijetne in prijazne spraševalke. Pomagajo in namignejo če je treba.

Cankar (predpisi VIZ)

Avtonomija vrtčevskega oz. šolskega prostora (zelo podrobno): konfesionalna dejavnost, politične stranke/podmladki, šolska inšpekcija,računsko sodišče, ostali z odločbo sodišča ali zaradi direktenga prijetja strilca...)

Šolska inšpekcija: vrste nadzora , v katerih primerih se izvršuje posamezni nadzor in kateri od nadzorov so napovedani in kateri ne.

Pogoji za ustanovitev javnega vrtca (10 polnih oddelkov-izjema na območju narodih manjšin, vrtcev za otroke s posebnimi potrebami...)

Doltar (ustava)

Zelo prijetna in prijazna spraševalka. Pomaga in namigne če je treba.

Kakšne so volitve v Sloveniji (V DZ splošne, enake....).

Koga vse volimo državljani: Župana, DZ, Evropski parlament.

Evropski parlament (Podrobno: kdo so trenutno slovenski poslanci-imena in priimki, kje ima parlament sedež)

Pravica otrok do izobraževanja po konvenciji (podrobno)

Čokl (Slo jezik)

Zelo prijetna in prijazna spraševalka. Pomaga in namigne če je treba.

Pedagoški govor (Spoznavni, odnosni, opis, značilnosti vsakega)

Sklanjanje moških, ženskih imen in priimkov.

Kašna je zgradba dopisa (to vprašanje me je zelo presenetilo) dejansko sem pojasnjevala kje je naslov, kje datum...uglavnm celo zgradbo (mi je zelo pomagala, ker se tega nisem naučila)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zelo prijetne in prijazne spraševalke. Pomagajo in namignejo če je treba.

Cankar (predpisi VIZ)

Avtonomija vrtčevskega oz. šolskega prostora (zelo podrobno): konfesionalna dejavnost, politične stranke/podmladki, šolska inšpekcija,računsko sodišče, ostali z odločbo sodišča ali zaradi direktenga prijetja strilca...)

Šolska inšpekcija: vrste nadzora , v katerih primerih se izvršuje posamezni nadzor in kateri od nadzorov so napovedani in kateri ne.

Pogoji za ustanovitev javnega vrtca (10 polnih oddelkov-izjema na območju narodih manjšin, vrtcev za otroke s posebnimi potrebami...)

Doltar (ustava)

Zelo prijetna in prijazna spraševalka. Pomaga in namigne če je treba.

Kakšne so volitve v Sloveniji (V DZ splošne, enake....).

Koga vse volimo državljani: Župana, DZ, Evropski parlament.

Evropski parlament (Podrobno: kdo so trenutno slovenski poslanci-imena in priimki, kje ima parlament sedež)

Pravica otrok do izobraževanja po konvenciji (podrobno)

Čokl (Slo jezik)

Zelo prijetna in prijazna spraševalka. Pomaga in namigne če je treba.

Pedagoški govor (Spoznavni, odnosni, opis, značilnosti vsakega)

Sklanjanje moških, ženskih imen in priimkov.

Kašna je zgradba dopisa (to vprašanje me je zelo presenetilo) dejansko sem pojasnjevala kje je naslov, kje datum...uglavnm celo zgradbo (mi je zelo pomagala, ker se tega nisem naučila)
Živjo,
so ta vprašanja za pom.vzg ali vzg.? Imate mogoče gradivo?
Hvala
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. dec 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: Strokovni naziv: pomočnik...
Odgovori
0
Ogledi
669

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu