Čakalna doba na strokovni izpit junij 2014

Trenutno berete:
Čakalna doba na strokovni izpit junij 2014

Pridružen
18. maj 2014
Prispevki
32
Naziv
prof. ped. in soc.
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni!

Mene samo zanima, če kdo ve, kolikšna je čakalna doba za strokovni izpit trenutno? Zanima me za področje OŠ. Prijaviti se mislim nekje v sredini junija, pa me zanima, če pridem že julija na vrsto? Ima kdo kakršnekoli informacije?



LP!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dopust pa začnejo s 15. julijem ne? Se pravi, da če se prijavim konec junija, bom verjetno na vrsti septembra, ne? Ker tega naučit se je ogromno. Od kod pa se vse učite?
 
Predlagam, da kar pokličeš na ministrstvo pa vprašaš, tam bojo vedeli najbolj točno povedati, koliko časa se trenutno čaka. Sicer pa svetujem, da s prijavo ne odlašaš predolgo, če želiš opravljati pred septembrom.
 
Spela89, kako pa ves, da bos na vrsti prej kot v 1 mescu? Kaj menite, bo zdaj junija kaj bolj guzva? A se ucite vse zelo podrobno? Pa se nekaj me zanima, ali ima kdo tocne nove spremembe v ZOFVI? Ne vem, ce mam prave! Hvala za vse!
 
Pozdravljeni!

Mene samo zanima, če kdo ve, kolikšna je čakalna doba za strokovni izpit trenutno? Zanima me za področje OŠ. Prijaviti se mislim nekje v sredini junija, pa me zanima, če pridem že julija na vrsto? Ima kdo kakršnekoli informacije?



LP!
Živjo!

jaz sem se prijavila 26.5. in imam izpit 23.6.!

lp
 
Jaz sem prav tako poslala prijavo 26. 5. pa se nisem dobila roka. Lp
 
Če želiš, da ti posredujem svoje gradivo, iz katerega sem se učila, mi piši pod zasebna. (y)
p.s. Jaz sem se prijavila 17.4. in dobila datum 26.5.
 
Jaz sem nekaj okvirno spraševala in mi niso hoteli povedat, ali pridem še na vrsto ali ne, če se prijavim drug teden.
Je kdo drug uspel kaj zvedet, kdaj začnejo z dopustom in koliko se čaka trenutno?
 
Dopust se začne 15. julija. Osebno dvomim, da boš prišla pred septembrom na vrsto, ker so trenutno objavljeni datumi že za začetek julija.
 
Jaz sem prav tako poslala prijavo 26. 5. pa se nisem dobila roka. Lp
Hmm, mogoče je dobro, da kontaktiraš z ministrstvom. Jaz sem kar na e-amil jim odpisala, pa so se vedno potrudili in mi še v istem dnevu odgovorili na moja vprašanja. Mene je datum presenetil - sem ga pričakovala v juliju, pa je priletel na junij. Pa dobro ... Kar bo, bo:)
 
Pozdravljeni,

sama sem se prijavila 2.7 na izpit in sem dobila obvestilo, da bom dobila termin v roku 90.dni. Zanima me, kako se učite zustavo-področno vse člene na pamet, ali le toliko, da veste, kaj kje piše in kaj pomeni? Lp
 
Nekje sem prebrala, da so počitnice na ministrstvu od 15.7 do 15.9.... In da v tem času ni zagovorov....
 
Torej ne rabim paničarit, da bi kje sedaj dobila termin? Se lahko normalno učim in v redu naučim?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
351
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
296
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.622
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
984

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu