BRUSNJAK - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
BRUSNJAK - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Organi vrtca, podrobneje opisati vzgojiteljski zbor, točno po alinejah
Načela predšolske vzgoje
Napredovanje javnih uslužbencev v vrtcu
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Izpraševalka:Milena Brusnjak
Pomočniva vzgojiteljice
Datum: 23. 6. 2014

Moja vprašaja:
1. Naloge pomočnice vzgojiteljice?
2. Koliko ur na teden, neposredno preživim z otroki v skupini ?

(35h) Potem me je vprašala še glede pol ure denevno oz. tedensko 2 uri in pol, ki je ne oddelamo, kako jih pridobimo? (strokovni aktivi,pogovorne ure in ostala sodelovanje s starši). Potem je hotela slišati pa še za tiste pol ure dnevnno torej tedensko dve uri in pol, ki jih porabimo za "malico". Vse skupaj na koncu pride 40h in ubisto je želela priti do tega.
3. LDN

Resna izpraševalka, a na koncu se je nasmehnila in super, uspelo mi je :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
703
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.342
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.488
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.064
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
4
Ogledi
1.957
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.119
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.088

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu