Bolniška odsotnost v času javnih del na šoli

Trenutno berete:
Bolniška odsotnost v času javnih del na šoli

Pridružen
30. jan 2012
Prispevki
4
Področje
  1. Gimnazija
Pozdravljeni,

ima kdo izkušnjo bolniške odsotnosti med opravljanjem JD v šoli? Kako se zadeva obračunava?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena,

meni je bilo na zavodu rečeno, da si obravnavan kot normalno zaposlena oseba, zato imaš vse pristojnosti po posegu bolniške odsotnosti. V končni fazi si ne izbiraš ali boš zbolel ali ne! :)

Lp.
 
Tisti, ki ste že delali preko javnih del s 7mo stopnjo izobrazbe...ali sem prav zasledila, da je plača 660€ neto? Malica in potni stroški me ne zanimajo trenutno. V ponedeljek namreč pričnem in ne želim kakšnih presenečenj :)
 
Moojchy, neto znesek je pravi.

Kr Ena, seveda bi bilo logično, da bi me obravnavali kot normalno zaposleno, pri obračunu plače pa pod postavko "javna dela boleznine do 30 dni" še vedno piše 0. Nisem se še dokopala do jasne zakonske podlage za (ne)izplačevanje...
 
Torej nam želiš povedati, da v primeru bolniške nisi upravičen do plačila za čas trajanja bolniške?!
Meni je na zavodu pojasnila tako kot sem napisla in tudi v tem času nisi prijavljen na borzi, saj si redno zaposlen. Kaj drugega ne znam povedati. Hmmmm ...
 
Glede na 137. člen ZDR-ja si tudi jaz tako razlagam. Hvala za informacijo, upam, da je prišlo le do napake pri obračunu.
 
Meni je na plačilni listi pisalo pri bolniški 80%...torej 20% manj kot za navaden delovni dan
 
To je normalno. To vsem, ki so zaposleni piše. So pa tudi bolniške, ki so 90% ali 70%.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na javni predstavitvi mnenj o nacionalnem programu vzgoje in izobraževanja je več razpravljavcev...
Odgovori
0
Ogledi
57
  • Članek
Umanotera vabi na usposabljanje Poučevanje o (pre)hrani v času podnebnih sprememb, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
143
  • Članek
Na strani Ugotavljanje in zagotavljanje kakovosti v vzgoji in izobraževanju Ministrstva za...
Odgovori
0
Ogledi
163

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu