Bi želeli uradno izpitno gradivo?

Trenutno berete:
Bi želeli uradno izpitno gradivo?

Pridružen
9. jul 2015
Prispevki
24
Naziv
prof. fizike in tehnike
Zavod
ŠC Kranj
Področje
  1. Poklicne in strokovne šole
Pozdravljeni,

včeraj sem naredil strokovni izpit. Zanima me, koliko od vas meni, da bi MIZŠ lahko pripravilo in vzdrževalo gradivo v obliki skripte in ne zgolj obsežnih katalogov znanj? Tako so namreč storili tudi njihovi kolegi iz MZ:

http://www.mz.gov.si/fileadmin/mz.g...i_izpiti/Prirocnik_za_zakonodajo_maj_2009.pdf

Podobno gradivo sem tekom priprav spisal sam do nekje 70% (74 strani). Delam pa po naslednjem postopku:

1. S strani MIZŠ sem snel katalog znanj,
2. V svojo skripto sem si spisal vsa njihova vprašanja in odstranil podvajanja,
3. Na PIS (Pravno informacijskem sistemu sem snel vse aktualne zakone, pravilnike...),
4. V različnih zakonih pravilnikih sem lociral člene, ki se navezujejo na vprašanje
5. Vsebino večih členov iz večih zakonov/pravilnikov sem prepisal v svoj dokument in jih oblikovno uredil,
6. V glavo vprašanja sem natančno napisal zakone, člene...


Ali se zanimate za tako gradivo? Prilagam vzorec 3 strani...



LP Žiga
 

Priponke

  • Export Pages strokovni_izpit.pdf
    2,4 MB · Ogledi: 1.207

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Nazadnje urejeno:
Pozdravljeni, gradivo ne bo popolnoma brezplačno - moja ocena končne vrednosti skripte bi bila nekje 50€. Skripta bo poleg pisanja zahtevala še redno vzdrževanje saj se tiče prava, ki je "živo".

Ko bo končano bom uredil licence in zaščito proti pirateskemu kopiranju. Zaenkrat prosim interesente, da mi pustijo kontakt na: "[email protected]".

Tako bom videl:
  1. Ali se mi skripto sploh splača dokončati (vsekakor menim, da je to v javno dobro),
  2. Koga obvestiti, ko bo končano.

******************************************

Zakaj skripta ne bo brezplačna?


Slovenski družbi sem predal že veliko brezplačnega gradiva, ki ga vsi lahko s pridom izkoriščajo na moji spletni strani: Žiga Lausegger - homepage Najbolj ponosen sem na skripto moderna fizika in pripadajoči list z enačbami.
 
Glede na ažurnost uporabnikov sklepam, da potrebe po uradnem gradivu ni... Dobro. Naj ostane tako.

LP Žiga
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Po sprejetju političnega dogovora med EU in Združenim kraljestvom, bo od 1. januarja 2024...
Odgovori
0
Ogledi
95
  • Članek
Slovenija je 6. novembra 2023 na vesoljskem vrhu v Sevilji uradno zaprosila za polnopravno...
Odgovori
0
Ogledi
124

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu