BABNIK - izpraševalka (ustava, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
BABNIK - izpraševalka (ustava, izpitna vprašanja)

Izpit 9.11.2021
1. Predsednik republike, ko se mi je malo zataknilo, me je vprašala če mogoče vem kaj je napovedal-čimprejšnje volitve DZ
2. Pravica svobode gibanj
3. Simboli EU
Izpraševalka zelo prijetna in pomaga. Srečno vsem, izpit sem uspešno opravila
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za pomočnico vzgojiteljice

Naloge predsednika
Nedotakljivost človekovega življenja (tu sem samo rekla da je življenje nedotakljivo in da v slo ni smrtne kazni in je bila zadovoljna)
Eu institucije - samo našteti

Prijazna in hitro zadovoljna, če vidi da znaš.
Srečno!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Datum izpita: 16. apr 2024 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
95
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 20. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
507
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
588
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.285
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.409
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.025
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
3
Ogledi
1.854

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu