Avtorska pogodba ali pogodba za skrajšan delovni čas?

Trenutno berete:
Avtorska pogodba ali pogodba za skrajšan delovni čas?

Pridružen
19. jun 2011
Prispevki
4
Pozdravljeni!

Kot prvo upam, da sem izbral pravi forum za moje vprašanje. In sicer je zadeva takšna, da se mi v kratkem obeta, da bi me na srednji šoli kjer opravljam volontersko pripravništvo lahko zaposlili za 6 ali 8 šolskih ur tedensko. In v zvezi s tem me zanima dvoje.
1. ali mi pola lahko za takšen obseg ur ponudi le avtorsko pogodbo ali lahko tudi podgodbo za skrajšan delovni čas?
2. Če mi šola lahko ponudi eno in drugo me zanima katera opcija je finančno bolj ugodna zame kot profesorja, ki bi delal 6 ali 8 šolskih ur na teden.

hvala vnaprej za vaše odgovore.

lp

d.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Vredu izbran forum, drugače pa ni problem, saj lahko temo samo prestavimo.

Kolikor je meni znano, se vas lahko zaposli brez avtorske pogodbe. Pri avtorski pogodbi je davek 25%, za kar pa dvomim, da se vam splača.

Vsekakor je vprašanja bolje nasloviti na kakšno kadrovsko službo oz. se vpraša kar v šoli za razliko.

Upam, da sem vam vsaj malo pomagal z odgovorom.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni. Leta 2020 sem dobila pripravništvo v vrtcu, zaključilo se mi je decembra istega...
Odgovori
0
Ogledi
1.030
  • Članek
Potencialna grožnja z napadom na eno od šol je odprla vrsto vprašanj, med drugim tudi, kakšne...
Odgovori
0
Ogledi
56
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
463
  • Članek
Evropska komisija je začela uradne postopke za oceno, ali je X morda kršil zakon o digitalnih...
Odgovori
0
Ogledi
174
  • Članek
Ravnatelji podpirajo predlog enoletne pripravljalnice za učence priseljence, ki slovenskega...
Odgovori
0
Ogledi
367
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
485
  • Članek
V enournem spletnem seminarju dr. Benjamin Lesjak, sodelavec Safe.si, pravnik in predavatelj na...
Odgovori
0
Ogledi
162

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu