Info - Ali ne najdete izpraševalca?

Trenutno berete:
Info - Ali ne najdete izpraševalca?

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Pridružen
21. nov 2010
Prispevki
5.839
Teme z izpraševalci so dodane samo s pomočjo uporabnikov foruma, saj sami pregleda nad uradnimi izpraševalci nimamo.

Kaj storiti, če ne najdete svojega izpraševalca?
  1. Uporabite forumski iskalnik: Iskanje
  2. Če ne najdete teme z izpraševalcem, nam to sporočite z odgovorom na to temo in dopišite izpraševalca ter področje (ustava, zakonodaja, slovenščina)
  3. ... ali preko povezave Kontakt in dopišite izpraševalca ter področje (ustava, zakonodaja, slovenščina)

Hvala.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Je kdo že imel Barbaro Novinec za predpise in Miroslava Palhartinger za ustavo?
Hvala..
 
Včeraj sem opravljala strokovni izpit.
V komisiji so zamenjali izpraševalko Grmek Zupanc za drugega izpraševalca za slovenščino, katerega imena in priimka se žal ne spomnim. Morda se najde kdo na forumu, ki bi se? Sem pa že objavila vprašanja pod skupnimi vprašanji za slovenščino. Lp

Prijava kot svetovalna delavka

SLOVENŠČINA
1. Status slovenskega jezika v RS. Kako se kaže v šoli slovenščina kot uradni jezik?
2. Kje se piše velika začetnica? Odgovor z razmislekom: lastna imena, začetki povedi in vljudnostni nagovori kot sta npr. Vas, Vi.
3. Razlika med pomišljajem in vezajem. Kdaj se piše kateri in kako?

Potek izpita
Čakanje na izpit približno 45 minut. Opravljanje izpita ne več kot 20 minut.
Izpraševalce sem doživljala kot spodbudne in prijazne. Pomagali so mi s podvprašanji.
Uspešne izpite želim!
 
Slovenščina: Tina Polajnar Povše


Predpise: Anita Hrastelj
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Potencialna grožnja z napadom na eno od šol je odprla vrsto vprašanj, med drugim tudi, kakšne...
Odgovori
0
Ogledi
46
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
435
  • Članek
Evropska komisija je začela uradne postopke za oceno, ali je X morda kršil zakon o digitalnih...
Odgovori
0
Ogledi
171
  • Članek
Ravnatelji podpirajo predlog enoletne pripravljalnice za učence priseljence, ki slovenskega...
Odgovori
0
Ogledi
352
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
471
  • Članek
V enournem spletnem seminarju dr. Benjamin Lesjak, sodelavec Safe.si, pravnik in predavatelj na...
Odgovori
0
Ogledi
159
  • Članek
V okviru letošnje Safe.si kampanje Nazaj v šolo, ki je posvečena problematiki pomanjkanja spanja...
Odgovori
0
Ogledi
265

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu